Vyhledej
Jaroměřsko > Názory/komentáře > Jan Holan

KOLA NEJSOU PROBLÉM, KOLA JSOU ŘEŠENÍ!

Redakce / 21.06.2017
V Praze radnice nyní zvažuje zákaz vjezdu cyklistům do některých ulic, protože jich prý je moc. Cyklisté přišli na radnici vysvětlovat že to je samozřejmě hovadina a měli sebou cedule.
 
Na jedné z nich stálo: KOLA NEJSOU PROBLÉM, KOLA JSOU ŘEŠENÍ! Tož to je celé - radní prostě zapomněli, že ti lidé na kolech mohli a tak NECHALI DOMA AUTO! A to je přeci úplně nejvíc, co Praha (jakékoliv město včetně Dvora Králové) nyní potřebuje.
A proč to sem dávám? Protože už dávno platí, že co v Evropských městech řešilo před mnoha lety, to se v Praze řešilo před pár lety a to se v malém městě řeší nyní. Co se v Praze řeší dnes, bude se v malém městě řešit za pár roků, či měsíců - doba se zkracuje. Takže kdy padne ve Dvoře Králové návrh zakázat cyklistům vjezd do Revoluční ulice?


 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 864x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
25.05.2020 - Město Hradce Králové rozdělí mezi místní podnikatele zasažené koronavirovou krizí deset milionů korun. Schválením programu Antivirus - program peněžité pomoci o tom dnes rozhodli zastupitelé města. Město tím chce zmírnit dopady zejména na drobné podnikatele a živnostníky, kteří museli v době nouzového stavu uzavřít provozovny. Příspěvek bude činit až 25 000 korun pro jednoho žadatele.
04.05.2020 - Dnes se opět sejde Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje, které bude mimo jiné hlasovat o dotacích pro regionální rozvoj, životní prostředí a zemědělství, které na svém minulém zasedání neschválilo.
29.04.2020 - Od 1. května se otevírají informační centra národních parků a jeskyní v ČR.
29.04.2020 - V sezoně 2019/2020 vynaložil Královéhradecký kraj na údržbu svých silnic necelých 116 milionů korun, což je nejméně za posledních sedm let. Oproti plánu kraj ušetřil 45 milionů korun.

Volná pracovní místa
Právník/právnička (MěÚ Dvůr Kr. n. L.)

Vedoucí ODP (Město Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí OŽP (MěDvůr Králové n. L.) 

Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí