Vyhledej
Šikovné nákupy
Jaroměřsko > Krimi

Zásahová jednotka honila 6 hodin krávy po Hradci Králové

Redakce / 10.02.2021
Dnes krátce po poledni jsme přijali oznámení, že u Malšovického stadionu pobíhají volně krávy. Na místo okamžitě vyjela hlídka, která si přizvala další volné hlídky, strážníky městské policie, hasiče a také pracovníky veterinární správy. Na místo byla přivolána i zásahová jednotka.
 

FOTOGALERIE - Zásahová jednotka honila 6 hodin krávy po Hradci Králové

Z prvotní informace vyplynulo, že krávy měly utéct při jejich překládce na parkovišti u koupaliště Flošna. Krávy se nám podařilo obklíčit u tenisových kurtů naproti fotbalovému stadionu, bohužel se však splašily a utekly až do panelové zástavby v ulici Na Občinách. Tam na dětském hřišti se je podařilo znova obklopit a veterinář je všechny střelil uspávací střelou. Přesto se jedna splašila a dala se na útěk směrem k OC Futurum, ke kruhové křižovatce Brněnská a dále k nemocnici, kde  byl zastaven provoz a policista ze zásahové jednotky v blízkosti čerpací stanice OMV ji kvůli bezpečí obyvatel zastřelil. Ostatní krávy byly s velkými obtížemi naloženy do přepravního vozidla.
Naštěstí se nikomu nic nestalo, nikdo se nezranil ani nebyla způsobena žádná škoda na majetku.
Případ zaevidujeme, prošetříme a předáme Krajské veterinární správě jako příslušnému správnímu orgánu k dořešení. Přepravci pravděpodobně překládali zvířata v místech, která k tomu nejsou určená.

Policie ČR

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1454x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
InzerceVolná pracovní místa
Právník/právnička (MěÚ Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Ředitel/ka (Vividus East, s.r.o.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí