Děti se hravou formou seznámily s tím, jak to chodí ve škole, zazpívaly si veselé písničky, hrály na drobné hudební nástroje, a dokonce si i zatancovaly. Další setkání se budou věnovat číslům a písmenům, v poslední lekci si děti zacvičí.
Vážení rodiče, milé děti, využijte příležitost a přijďte si zkusit školu nanečisto.
Budeme se na vás těšit v úterý od 16 hodin v tyto dny: