Vyhledej
Novinky emailem
Jaroměřsko > Vzdělávání > střední školy

Masérská soutěž DOTEK24 má své vítěze, novinkou byl i bodypainting

Redakce, / 28.05.2024, Dvůr Králové nad Labem, sposdk.kralovedvorsko.cz
Dne 21. května 2024 uspořádala naše škola 3. ročník soutěže v masérských znalostech a dovednostech DOTEK24 ve sportovní hale ZŠ Strž ve Dvoře Králové. Letos se soutěže účastnili i naši žáci z oboru Kosmetické služby, a to v souběžně probíhající školní soutěži v bodypaintingu.

FOTOGALERIE - Výsledky 3. ročníku soutěže DOTEK


Dotek24


Celkem 35 soutěžících ze 7 škol se sešlo ve sportovní hale ZŠ Strž, kde předvedli velmi kvalitní výkony ve sportovní, havajské a bambusové masáži. Vyrovnané výsledky byly i v teoretické části. 
 
Reprezentanti naší školy se umístili velmi vysoko:
1. místo Bernardová Viktorie (3.M) - alternativní masáž a absolutní vítěz v součtu získaných bodu (ze všech zúčastněných bez rozdílu masáže).
3. místo Kloutvor Adam (3.M) - sportovní masáž
1. místo „Bobin a dvě tetky“ (3.M Bernardová, Kloutvor, Bezušková) - družstva

Průběh soutěže obohatily ukázky dogdancingu (pí. Lesiuková, Mostek), praktické ukázky akutního tejpování (p. Šilhan, Praha) a bojového uměni Capoeira (p. Martinec, Pardubice). Příjemným doplněním byla i souběžně konaná vizuálně velmi atraktivní školní soutěž v bodypaintingu

Bodypainting na téma Aloha Hawaii!

V prvním ročníku školní soutěže v bodypaintingu se hodnotilo nejen samotné malování na tělo, ale i zvolený kostým, použití doplňků a celkový dojem. Všechny žákyně oboru Kosmetické služby se zhostily tématu „Aloha Hawaii!“ na jedničku, odborná porota ovšem vybrala tři nejzdařilejší práce. 

Na prvním místě se umístila Anna Justýna Malá (3.E), na druhém Natálie Lukešová (3.E) a na třetím Anna Maršíková (1.E).  Všem zúčastněným dívkám gratulujeme a přejeme mnoho radosti z další tvorby.


Poděkování všem zúčastněným za odvahu, nasazení a dosažené výsledky. Poděkování všem žákům a zaměstnancům školy, kteří se přímo i nepřímo podíleli na přípravě a průběhu soutěže. Poděkování partnerům za obohacení odměn pro umístěné.

Partneři soutěže: 

Královéhradecký kraj, Lázně 1897 s.r.o., Velichovky, Lázně Bělohrad a.s., ZOO Dvůr Králové a.s., KUPKOLOcz s.r.o., Dvůr Králové nad Labem, TEJPY.cz s.r.o., Praha, Health Brands s.r.o., Praha, Lékárna Benu, Dvůr Králové nad Labem, G.P.S. Ofa s.r.o., Praha, Calcibone s.r.o., Brno, SALORI – saunová zahrada, Agropodnik a.s., Hradec Králové, SMILE DESIGN s.r.o., Trutnov, Carla spol. s r.o., Dvůr Králové nad Labem, Město Dvůr Králové nad Labem. 

Autoři:

Mgr. Tomáš Hamák, obor Masér sportovní i rekondiční 

Mgr Jana Hojná, obor Kosmetické služby

Další články SPOŠ Dvůr Králové nad Labem

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 245x
 
Kontakt


  Střední průmyslová škola
    a střední oborná škola 

Elišky Krásnohorské 2069
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Telefon: 499 320 195, 499 622 215
Web: www.sposdk.cz
E-mail:info@sposdk.cz
Identifikátor datové schránky: gibw2dc

Kalendář akcí