Vyhledej
Novinky emailem
Jaroměřsko > Turistika

Objevte kouzlo výroby vánočních ozdob na prázdninových exkurzích ve Dvoře Králové nad Labem

Redakce / 29.08.2023, Aktualizováno
POSLEDNÍ PRÁZDNINOVÉ EXKURZE VE STŘEDU A VE ČTVRTEK Vánoční ozdoby, DUV-družstvo v Dvoře Králové nad Labem, pořádá ve středu a čtvrtek v červenci a srpnu řadu prázdninových exkurzí. Tato unikátní příležitost umožňuje veřejnosti nahlédnout do procesu výroby vánočních ozdob, které jsou známé po celém světě.

Takto vypadal Den otevřených dveří v září loňského roku:


Nápad na pravidelné exkurze se zrodil po obrovském úspěchu podzimního Dne otevřených dveří, který navštívily stovky zájemců o tuto tradiční dovednost českých sklářů. Jak to na Dni otevřených dveří vypadalo, to se můžete podívat ve videu výše a ve fotogalerii pod článkem.

Exkurze, které mají trvání přibližně jedné hodiny, nabízejí odborný výklad a ukázky foukání, stříbření, malování a balení. Prohlídky jsou přístupné všem zájemcům a konají se ve čtvrtek od 10:00 hodin.

Není důležité, kolik osob se exkurze zúčastní, takže mohou přijít jak jednotlivci, tak skupiny. Dospělí platí vstupné ve výši 120 Kč, děti do 15 let mají sníženou cenu 70 Kč.

Pokud byste se rádi zúčastnili exkurze v jiný den než ve čtvrtek, je možné se individuálně domluvit a zajistit si termín, který Vám vyhovuje. Rezervace telefonicky na čísle 775 250 909 nebo emailem na jaklova.regina@vanocniozdoby.cz. Akce je součástí série Královédvorské léto.

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o výrobě vánočních ozdob a užít si příjemnou hodinku plnou inspirace, jsou tyto prázdninové exkurze ideální možností. 

Podrobné informace ohledně rezervace a dalších podmínek naleznete také na webových stránkách www.vanocniozdoby.cz. Na Instagramu a Facebooku družstva. Dejte si sledování, ať Vám neuniknou novinky. 


FOTOGALERIE - Objevte kouzlo výroby vánočních ozdob na prázdninových exkurzích ve Dvoře Králové nad Labem

Související články
I vánoční ozdoby mají své trendy. A ve Dvoře Králové je umějí.
Vánoční ozdoby Dvůr Králové připravily krásnou halloweenskou kolekci
Vánoční ozdoby ve Dvoře Králové rozšiřují na léto otvírací dobu a představují novou kolekci NATURE
Vánoční ozdoby ve Dvoře Králové připravily ovoce na váš vánoční stůl
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 680x
 
27.04.2023 - Sváteční prodej: 1. května prodej bez omezení, ale 8. května počítejte s omezením prodeje ve velkých prodejnách
19.04.2023 - Malé obchody v obcích do 1 tisíce obyvatel obdrží v našem kraji celkem více než 3,8 milionu korun na provoz z dotace ministerstva průmyslu.

Kalendář akcí