Vyhledej
Novinky emailem
Jaroměřsko > Sport > ostatní sporty

Letošní série závodů Gladiátor race začíná opět v zimním Josefově!

Redakce / 29.01.2019, Josefov - Jaroměřsko
Po krátké “vánoční” pauze se v roce 2019 opět roztočí kola největšího seriálu extrémních překážkových závodů GLADIATOR RACE. První závod proběhne již 8.2. 2019 - bude to noční závod NIGHT GLADIATOR RACE a dějištěm bude pevnostní město Josefov.

FOTOGALERIE - Gladiator race - zima 2017

“Na kratší noční trase očekáváme 200-250 gladiátorů. Postavíme jim do cesty 15 a víc překážek. V hlavním sobotním závodě pak očekáváme cca 1000 závodníků, kteří budou muset zdolat 6km a více jak 20 překážek!” Uvedl ředitel závodu Pavel Cibulka.

Registrujte se se na
webu závodu ZDE
Josefovská pevnost má úžasné Genius loci a závodníci se sem moc rádi vracejí-při závodě se dostanou i do míst, která jsou běžně nepřístupná. Organizátoři tuto lokalitu využívají i v letních měsících. V roce 2018 zde dokonce zaznamenali návštěvnický rekord-2761 závodníků ve třech dnech.

I ti nejmenší mají v takto extrémních závodech svoje místo. Připraveny jsou dvě délky trasy a v kategorii FAMILY se může neměřeného závodu účastnit každé dítě, které si chce závod alespoň zkusit. I pro dospělé je připravena kategorie tzv.”na zkoušku”, v které závodníkům není měřen čas a nemá povinnost absolvovat všechny překážky. Kategorie “FUN” je ideální pro všechny, kteří se chtějí s podobným typem závodu seznámit.

GLADIATOR RACE se snaží závod od závodu inovovat překážky a vymýšlet, jak co nejlépe své závodníky na trase pobavit a zdokonalovat servis pro všechny. Ani rok 2019 nebude výjimkou.


WINTER GLADIATOR RACE bude první zastávkou na cestě za tzv. GR TRIUMPHALIS, tedy titulem za zdolání pěti ze šesti hlavních závodů během sezony.

I letos se závodníci mohou těšit na originální medaile, které na sebe budou navazovat a budou se dát spojovat.

Sezona je pro gladiátory dlouhá a začíná již za několik málo dní 8. a 9. 2. 2019!

Fotogalerie je zimního Gladiátor race v roce 2017

Související články
Gladiátoři se utkají v pevnosti Josefov v závodě Inov-8 GLADIATOR RACE
Lucie Sýkorová na třetím místě v Night Gladiator Race v Josefově!
Krutá trať, drsné překážky, bahno, voda a velké odhodlání! To jsou Královédvorští účastníci závodu GLADIÁTOR RACE hned ve 3 fotogaleriích!
GLADIATOR RACE po druhé v roce 2018 míří do Josefova!
Na tričkách pro malé gladiátory budou 130 let staré obrazy rakouského malíře
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 699x