Vyhledej
Novinky emailem
Jaroměřsko > Sport > sport pro veřejnost

GLADIATOR RACE po druhé v roce 2018 míří do Josefova!

anonymně / 23.08.2018, Jaroměř - Jaroměřsko
Vyznavači extrémních překážkových závodů budou mít o prvním záříjovém víkendu opět svátek! Do pevnostního města Josefov totiž opět míří legendární závod INOV-8 GLADIATOR RACE, který opět nabídne závodníkům i návštěvníkům naprosto ojedinělý zážitek. Proběhnout se uvnitř opevnění a po valech kolem Josefova s broděním v Metuji se spoustou překážek - to patří k povinnostem každého, kdo si říká gladiátor.

V Josefově už se letos gladiátoři poprali sami se sebou a s nástrahami trati v rámci zimní verze INOV-8 WINTER GLADIATOR RACE v únoru. 

Nyní to vypadá, podle předpovědi, na opačný extrém v počasí - horko bude jednou z dalších překážek. To však zkušené gladiátory nemůže rozházet. Pro mnohé závodníky začala „kariéra" překážkového běžce právě na tomto závodě a vždy se sem rád vrací. A je opravdu proč. Lokalita pevnostního města Josefov dává závodu tu správnou energii, atmosféru a v cíli nekonečnou záplavu euforie!

Do závodu se mohou hlásit i děti, které budou startovat v neděli 2. září od 10:00 hod. Novinkou pro letošní rok jsou dvě nové kategorie, a to FUN, kdy si dospělí mohou proběhnout trať bez měření času a nemusí absolvovat všechny překážky, případně plnit handicapy za nesplnění. Druhou novinkou je kategorie FAMILY, která je primárně určena dětem mladším 6 let, které si trať mohou proběhnout v doprovodu svých rodičů a není jim měřen čas. Doprovodný program v podobě soutěží, ochutnávek a atrakcí bude přístupný i pro diváky.

Online registrace je možná do 26. 8. 2018 do 20:00,  po tomto datu bude již přihlášení možné pouze na místě.

Více na www.gladiatorrace.cz

Pořadatel: Sportvisio, z. s.

Střední 1724, Hradec Králové 50008
www.sportvisio.cz / www.gladiatorrace.cz
info@sportvisio.cz 
FB: Sportvisio / Gladiator race

FOTOGALERIE - GLADIATOR RACE po druhé v roce 2018 míří do Josefova!

Související články
Gladiátoři se utkají v pevnosti Josefov v závodě Inov-8 GLADIATOR RACE
Dája Dvořákové ze Sokola Jaroměř vybojovala zlato na Kids Winter Gladiator race v Josefově! A sokolští atleti přidali ještě další 3 medaile
GLADIATOR RACE oslaví své 5. výročí na závodech v Holicích, a to 15. - 17. 6. 2018
Letošní série závodů Gladiátor race začíná opět v zimním Josefově!
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 653x