Vyhledej
Novinky emailem
Jaroměřsko > Sport > ostatní sporty

Krajský Master Unie šipkových organizací ve Vítězné i pro neregistrované hráče (17.-18. února 2023)

Redakce, / 7.02.2023
O příštím víkendu se ve Vítězné u Dvora Králové uskuteční druhý významný podnik šipkařské sezóny 2023. V hale místního Sportcentra se odehraje Královéhradecký Master Unie šipkových organizací, jehož hlavní turnaje jsou pro dlouhodobé krajské i republikové žebříčky bodově zvýhodněny.

FOTOGALERIE - Krajský Master Unie šipkových organizací ve Vítězné


Program akce nabízí soutěže různého druhu, ve kterých si na své přijdou všechny věkové kategorie a který je rozdělen do dvou dnů. 

Vše odstartuje týmová Zimní liga, která v pátek 17. února od 16:30 vyvrcholí finálovou fází pro kvalifikovaná družstva. Půl hodiny poté se zapojí děti - přesněji mládež v maximálním věku 18 let - pro které budou připraveny dva individuální turnaje. Páteční programovou nabídku završí tzv. Zahřívák Masteru s časem startu v 18:30, do něhož se bude moci zapsat každý příchozí bez jakéhokoliv omezení. 

Den sobotní bude patřit hlavním turnajům. V 11 hodin se rozehrají Mastery jednotlivců v kategoriích žen a mužů, později, předpoklad je po 15. hod., navážou Mastery dvojic v kategoriích totožných.

Všechny soutěže jsou otevřené široké veřejnosti. Zapojit se proto mohou snadno i neregistrování. 

Online registrace budou spuštěny 13. února a uzavřeny vždy 15 minut před startem konkrétního turnaje. Výjimkou je mládež, která má registraci osobně na místě. 

Bližší informace o podniku krajského významu lze vyhledat na webové stránce master.navrchol.cz.

UŠO Královéhradecko sever

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 159x