Vyhledej
Novinky emailem
Jaroměřsko > Sport > lyžování

Krakonošova 12 v běžeckém lyžování - součástí videa ze závodu je i malý rozhovor s trenérem Josefem Lábusem

Redakce / 17.02.2019, Trutnov - Trutnovsko a Úpicko
V sobotu 16. února se v Trutnově na Dvoračce konaly tradiční běžkařské závody Krakonošova dvanáctka pro všechny dětské kategorie. Závody byly součástí poháru Královéhradeckého kraje a jako Krajský přebor Královéhradeckého kraje.
Olfincar ski teamOddíl trénuje vždy v pondělí, ve středu a v sobotu. Když to jde, tak na lyžích nad Trutnovem mezi paradráhou, kopcem Houska a loukách okolo, nebo na Dvoračce, kde se konaly i tyto závody. V sobotu se občas jezdí na Černou horu, kde si členové oddílu mohou před sezonou koupit levnou permanentku pro běžkaře. Tréninky bývají také v tělocvičně Základní školy Komenského. V oddíle vám před sezonou také mohou zapůjčit kompletní běžkařskou výbavu. Oddíl pořádá také 2x ročně soustředění  STRÁNKY ODDÍLU.
Podívejte se na video ze závodu. Součástí videa je i rozhovor s trutnovským trenérem Josefem Lábusem, který trénuje děti již 43 roků a mezi jehož svěřence patřila i Eva Vrabcová Nývltová.

Výsledky závodu, kterého se zúčastnilo více, než 200 závodníků, k článku doplníme ihned, jakmile budou zveřejněny.Související články
Děti a běžky
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1679x