Vyhledej
Novinky emailem
Jaroměřsko > Podnikání

Zdeněk Hora z Nemojova rozšiřuje nabídku elektrokol o další značky - do konce října prodej za letošní ceny

Apache, Levit, Fantic, 4Ever

Redakce / 2.10.2022, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem
Obchod s motorkami, čtyřkolkami a elektrokoly najdete na konci Nemojova směrem na Hostinné. Pro letošní rok se po velkém loňském zájmu značně rozšířila nabídka elektrokol a k obchodnímu názvu MotoHora.cz přibyl nově i název EkoloHora.cz a také zcela nový web právě s nabídkou kol. Letošní zásoba kol pomalu mizí a tak máte posední příležitost nakoupit elektrokola ještě za letošní ceny.

Jaká elektrokola máš nyní nabídce?

V loňském roce jsem začal s italskou značku Fantic, která dělá zcela nekompromisní stroje. Fantic vyrábí dlouhá léta také motorky - konstrukce kol tak vychází z jejich zkušeností právě s motorkami. 
Jako druhou značku jsem vybral Apache - kola vyráběná v nedaleké Úpici. A ze stejných továren pochází i letošní novinka: značka Levit
Novou značkou v mé nabídce pro letošní rok jsou také tradiční kola 4Ever, rovněž česká značka kol ze Studénky. 
Nabídka modelů se stále mění a doplňuje. Nejaktuálnější informace budu dávat nejen na nový web www.EkoloHora.cz, ale také na FB a Instagram.

Jak by si měl zákazník elektrokolo vybrat?

Vždy se nejdříve zeptám, zda ke mne přišel rekreační cyklista, nebo náročný sportovec. Když dorazí cyklista, tak předpokládám, že rád vyráží na výlety do přírody, nebo na cestu do práce. Zkrátka člověk, který elektromotor ocení zejména v případech velkých stoupání, která mnoho lidí zlomí. Elektrokolo zkrátka mnoha lidem pomůže tam, kde se to každému zajídá. Lidé tak mohou do práce přijet nezpocení a na výletech dojedou dál, výš a s úsměvem. Samozřejmě se zákazníky řeším, zda kolo potřebují jako sportovní nástroj, nebo čistě pro dopravu na výlety, do práce, za nákupem. Pro seniory mám v nabídce kola se speciálně sníženým středem kola pro snadný nástup a sestup. Konečný výběr samozřejmě závisí i finančních možnostech klienta. 

A když dorazí náročný cyklista?


Moto a EkoloHora

Dolní Nemojov 300
544 61 Nemojov

Telefon:
605 315 966
E-mail:
info@motohora.cz

www.MotoHora.cz  l  www.EkoloHora.cz 
Facebook
  l  Instagram

Velký rozhovor o závodní minulosti, servisu tlumičů a mnoha dalších věcech ZDE
Pokud přijde sportovec zvyklý na vysoké rychlosti a těžké terény, odvedu jej k nekompromisním kolům Fantic a vyšším řadám dalších značek, které mají široké gumy a přední i zadní stavbu s vysokým zdvihem tlumení. K tomu patří i silná baterie a vysoký výkon elektromotoru. Na takovém kole si můžete naplno užít parádní sjezdy nejtěžšími terény a do kopce vám pomůže silný elektromotor. 

Jsou proti loňsku nějaké změny u elektrokol?

Obecně lze vysledovat, že kola dostávají silnější a trvanlivější baterie a zaujme i větší výbava kol. Jinak ale celé odvětví nyní spíše řeší komplikace s dodávkami dílů z Asie. I proto jsem vsadil zejména na větší domácí výrobce, kteří mají velké zázemí a zásoby. A kola montují dle potřeb trhu v naší zemi. 

V minulém rozhovoru jsme se bavili o servisu tlumičů? Změnilo se něco na této tvé specializaci?

Stále mi chodí balíky s tlumiči z celé republiky, radikálně se ale zvýšil zájem o opravu tlumičů na kola, protože složité a drahé tlumiče klasické cykloservisy opravovat neumí. Často tak bohužel zachraňuji i neodborné a nepovedené zásahy. 

Více o opravě tlumičů najdete v minulém článku zde.


V tvé nabídce zůstanou dále i čtyřkolky a motorky?

Ano, to je základ mé nabídky. Sportovní enduro motorky Sherco a motorky a čtyřkolky CFmoto. A to včetně záručního a pozáručního servisu.

 


Čtyřkolky vnímáš jako sportovní, nebo pracovní nástroj?

Dříve na blbnutí, dnes to často mají lidé u domu jako pracovní univerzální stroj. Čtyřkolky si masivně kupují myslivci, zemědělci, obce, je to podstatně univerzálnější varianta než jezdit traktorem. Čtyřkolky masivně nahradily zejména domácí traktůrky. Na čtyřkolky jsou nyní dostupné řady nástaveb, jako jsou sekačky, mulčovače, posypové vozíky, lze připřáhnout i vozíky s velkou i malou korbou. Řada dalšího příslušenství - kufry, držáky. Určitě je čtyřkolka jednoznačně lepší variantou než zahradní traktůrky. A nezapomeňme také na rekreační využití. Čtyřkolky mají SPZ, takže s tím lze i do běžného provozu. Druhým typem jsou velké expediční čtyřkolky.

Děkuji za rozhovor

Jan Holan

foto: archiv Zdenka Hory, Jan Holan


FOTOGALERIE - Zdeněk Hora z Nemojova rozšiřuje nabídku elektrokol o další značky

Související články
Elektrokolo není pro líné cyklisty
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 47558x
 
04.04.2024 - Výluka traťové koleje je hlášena v úseku Jaroměř - Starkoč - Červený Kostelec ve dnech 12. dubna - 11. května 2024.
01.03.2024 - Kvůli zbořenému mostku je uzavřená silnice 3008 mezi obcemi Úhlejov a Třebihošt. Uzavírka bude z důvodu opravy trvat minimálně do 15. dubna 2024.
05.01.2024 - V okolí Braunova Betléma na území Hřibojed proběhne v sobotu 6. ledna 2024 od 9 do 13 hodin honitba. Prosím počítejte s omezeným vstupem na toto území.

Kalendář akcí
18.04.2024 13:00 - 18.04.2024 15:30
Workshop - praktická ukázka malování na sklo
18.04.2024 15:45 - 18.04.2024 16:45
Chůze s trekovými holemi
19.04.2024 16:00 - 20.04.2024 20:00
3. Královéhradecký Master UŠO 2024 v šipkách
19.04.2024 18:30 - 19.04.2024 21:30
Taneční a poslechový večer - kapela Uniduo
20.04.2024 19:00 - 20.04.2024 20:00
Divadelní představení Před Bivojem, za Bivojem