Vyhledej
Jaroměřsko > Krimi

O svátcích přibyli hledaní a pohřešovaní

Poslední dny roku jsou náročné i pro policisty.

Redakce / 29.12.2018, Náchodsko a Broumovsko
Vánoční svátky pro některé lidi znamenají větší psychickou zátěž, s níž se obtížně vyrovnávají. Policisté na Náchodsku proto v posledních dnech tohoto roku zaznamenali větší počet pátraní po pohřešovaných a hledaných osobách.
 

Celostátně hledaného muže, který již několik měsíců odmítal nastoupit do výkonu trestu odnětí svobody, těsně před Vánocemi vyhmátli policisté v České Skalici. V pátek 21. 12. 2018 jej přistihli na jedné místní adrese, ještě téhož dne v nočních hodinách eskortovali muže do hradecké vazební věznice. Štědrovečerní menu tak ochutnal již ve vězeňské jídelně.

Celostátně hledaná osoba se sama přihlásila ve čtvrtek 27. 12. 2018 po vánočních svátcích policistům v Broumově. Jednalo se o ženu, po které bylo vyhlášeno pátrání, aby se zjistila adresa jejího pobytu. Žena si sama převzala obsílku na místním obvodním oddělení.

Další dvě hledané osoby, matku se synem, vypátrali broumovští policisté ve čtvrtek 27. 12. 2018 na jedné z místních adres. Také toto pátraní, jehož důvodem bylo  stejně jako v předchozím případě zjištění jejich pobytu, mohli tedy policisté před koncem roku odvolat.

Odvolat pátrání mohli policisté i v případě pohřešované 15leté dívky, která odjela v nepříliš dobrém psychickém stavu na Boží hod, tedy v úterý 25. 12. 2108, z domu rodičů v Červeném Kostelci. Dívku po dvou dnech vypátrali policisté na jedné adrese ve Dvoře Králové nad Labem. Nalezenou dívku předali v časných ranních hodinách zpět rodičům.

Zdroj: Policie ČR

 

Související články
Trestná výprava vtrhla na Nový rok do bytu v Jaroměři

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 936x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět