Vyhledej
Šikovné nákupy
Jaroměřsko > KORONAVIRUS - informace z regionu

Pravidelné hlášení starosty města

Redakce / 4.04.2020, Jaroměřsko
K dnešnímu dni k 09 hod. máme v kraji celkem 129 pozitivních a 541 osob v karanténě, z toho v okrese Náchod 47 pozitivních a 171 osob v karanténě.
 

Potvrzených onemocnění nijak závratně nepřibývá, není tedy důvod k šíření žádné paniky. Sanitky a záchranáři stále jezdí k pacientům a samozřejmě jsou vybaveni ochrannými prostředky, včetně respirátorů a štítků na obličeji. Příjezd sanitky k pacientovi však nutně neznamená výskyt onemocnění. Pokud budeme dodržovat preventivní opatření riziko onemocnění snižujeme na minimum.

Dodržujte zvýšenou osobní hygienu, maximální omezení styku s jinými lidmi, používání roušek, vycházení pouze v nezbytných případech! V případě jakýchkoliv příznaků onemocnění zůstaňte doma a telefonicky kontaktujte svého lékaře, chovejte se, jako byste byli v karanténě. Postup, jak se chovat v karanténě naleznete zde: https://www.jaromer-josefov.cz/e_download.php…

Zde naleznete postup, jak nakládat s odpadem : https://www.jaromer-josefov.cz/e_download.php…
Připomínám nabídku všem nemocným a osobám v karanténě, pokud nemáte možnost zabezpečit základní životní potřeby, neváhejte mne kontaktovat s žádostí o pomoc s nákupy na email: horacek@jaromer-josefov.cz, nebo na tel. 608514091. Jsme připraveni vám pomoci, při maximálním zachování anonymity. Jsme s vámi a všem nemocným samozřejmě přejeme brzké uzdravení !

Buďme ohleduplní, podporujme se navzájem a společně to zvládneme!

starosta města

 

Související články
Aktuální informace od starosty Jaroměře Josefa Horáčka
Aktuální informace z radnice

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 187x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
InzerceVolná pracovní místa
Kuchař/ka (Domov důchodců)


Odborný referent (Město Dvůr Králové n. L.)

Sociální pracovník (Město Dvůr Kr. n. L.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí