Vyhledej
Šikovné nákupy
Jaroměřsko > Sport > volejbal

Královédvorští juniorští volejbalisté sbírali zkušenosti na velkolepém turnaji v Dřevěnicích

Redakce / 5.08.2019
Dne 3. 8. 2019 se naši junioři zúčastnili velkolepého turnaje v Dřevěnicích. Do poslední chvíle jsme si mysleli, že dáme dohromady jedno družstvo kadetů a jedno juniorů. Bohužel se to nepodařilo vzhledem k letním závazkům některých hráčů. Byli jsme rozlosovaní do 5 členné skupiny spolu s extraligovými družstva.
 

FOTOGALERIE - Královédvorští juniorští volejbalisté sbírali zkušenosti na velkolepém turnaji v Dřevěnicích

Valmez A, Slavia HK B, Liberec C a Rychnov nad Kněžnou A. Všechno extraligová družstva. Ještě připomínám, že kategorie Juniorů je kategorie hráčů nar. po 1. 1. 1999. Naši junioři jsou kromě Vojty a Adi ročník 2000 a mladší. Vzhledem k tomu, že naši kluci naskočili do zápasů ihned po soustředění v Říčkách a vzhledem k tomu, že to byl jejích pouze třetí společný turnaj hráli velmi dobře a hlavně velmi obětavě. Zejména s Valmezem A , který je velmi vyspělý tým. 
Za velké podpory diváků a rodičů hráčů byl zápas atraktivní podívaná. V průběhu turnaje se ukázaly jak klady tak nedostatky na kterých je nutné intenzivně pracovat. Ukázalo se též, že se jednotlivé posty hráčů začínají formovat a na nich budeme stavět při další přípravě. Ve skupině jsme skončili poslední bez výhry, což není až tak, z mého pohledu důležité, důležitější jsou nově nabyté zkušenosti a motivace do další práce. Děkuji všem hráčům za bojovnost a odhodlanost.
Naši junioři mohli vidět i špičkové hráče naši mužské extraligy a volejbal na nejvyšší úrovni.

Připomínám všem juniorům a kadetům, že příprava na sezonu začíná v pondělí 12. 8. 2019 na kurtech u ZŠ Strž a to v 17.00. Účast všech nutná. Jsou prázdniny a tak předpokládám, že přijedou i chlapci z Hronova. Vojta a Ondra.

Jiří Vidasov
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 555x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
InzerceVolná pracovní místa
Vedoucí sociálních služeb (Domov sv. Josefa, Žiraf)

Všeobecná zdravotní sestra (Léčebna zr. vad, DKnL)

Učitel II. stupeň ZŠ - aprobace M (ZŠ Bílá Třemešná)

Kuchař/ka (Domov důchodců)

Technolog (JUTA, a.s. DKnL)


Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí