Vyhledej
Novinky emailem
Jaroměřsko > Sport > krasobruslení

Krasobruslařský klub Dvůr Králové přijímá nové členy ve věku 5 - 12 let

Redakce / 31.08.2023
Přijďte si vyzkoušet, zda by vás krasobruslení okouzlilo. První tři týdny nepožadujeme žádnou závaznou přihlášku ani platbu.

Našim cílem je vytvářet pozitivní vztah dětí ke sportu a spoluvytvářet příjemné prostředí v klubu. Snažíme se bourat představu o tom, že krasobruslení je jen pro vyvolené, proto půjčujeme kvalitní krasobrusle a podporujeme děti účastnící se vyšších soutěží. Tomuto krédu přizpůsobujeme i výši členských příspěvků.

Časy tréninků pro skupinu začínajících členů jsou předběžně tyto:
 
Zimní stadion:
úterý 16.15 – 17.15
středa 14.45 – 15.45
sobota 7.30 – 8.30
neděle 8.30 – 9.30
 
Balet v ZUŠ:
pondělky 17:30 – 18:30 (od října)

Děti se s rodiči mohou sami rozhodnout, kolik tréninků týdně budou absolvovat. 

Časy tréninků se ještě mohou změnit. Je třeba sledovat aktuální rozpis na stránkách Technických služeb, kde na titulce bývá odkaz na aktuální verzi rozpisu zimního stadionu.

Rozpis k termínu vydání článku najdete níže (MODRÉ KRASO). 

Všechny otázky zodpovíme ve FB skupině pro rodiče. Popřípadě zavolejte na kontakty uvedené na našem webu.
 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 401x
 
27.04.2023 - Sváteční prodej: 1. května prodej bez omezení, ale 8. května počítejte s omezením prodeje ve velkých prodejnách
19.04.2023 - Malé obchody v obcích do 1 tisíce obyvatel obdrží v našem kraji celkem více než 3,8 milionu korun na provoz z dotace ministerstva průmyslu.

Kalendář akcí