Vyhledej
Šikovné nákupy
Jaroměřsko > Sport > hokej

Hokejisté Jaroměře v této sezóně potěšili i starostu

Redakce, / 2.04.2019, Jaroměř - Jaroměřsko
Hokejisté Jaroměře mají za sebou povedenou sezonu. V Krajské lize mužů vyhráli základní část, ve čtvrtfinále vyřadili Hronov a semifinálovou sérii s favorizovanou Novou Pakou ztratili až v dramatické pětizápasové bitvě. V boji o bronz pak Jaroměřáci podlehli Náchodu 3:4 v prodloužení.
 

FOTOGALERIE - Hokejisté Jaroměře potěšili i starostu

Vyjádření trenéra 

„V základní části se nám dařilo nad očekávání. Čtvrtfinále s Hronovem bylo výsledkově jednoznačné, na ledě to ale tak jednoduché nebylo. V semifinále už byla Nová Paka lepší a postup si zasloužila,“ ocenil výkony novopackého vítěze celé soutěže zkušený jaroměřský útočník Jiří Hamáček. Výkonů borců se lvem na hrudi si všiml i velký fanoušek jaroměřského hokeje, starosta města Josef Horáček. „Sezonu považuji za úspěšnou. Náš tým se na rozdíl od soupeřů neposiloval hráči z vyšších soutěží, kluci tomu dali všechno. Jsem také rád, že v závěru sezony výrazně stoupla návštěvnost,“ všiml si starosta Horáček slušně zaplněných ochozů. Třeba semifinálové boje s Novou Pakou sledovalo kromě lidí s permanentkami také šest stovek platících diváků! Početná skupina fanoušků doprovázela tým i na stadiony soupeřů. „Odehranou sezonu hodnotím pozitivně. Chtěli jsme ještě výš, lákalo nás finále, ale v rámci našich možností je konečné čtvrté místo asi maximum. Odehráli jsme to se svými hráči, zapracováváme nadějné juniory, v tomto směru jsem spokojený,“ připojil svůj pohled na věc trenér jaroměřských hokejistů Marek Mach. 

Plánované změny v týmu

Kádr HC Jaroměř dozná změn, produktivní útočník Aleš Hlavnička míří za prací do ciziny. Někteří starší hráči zvažují ukončení aktivní činnosti. Patří mezi ně dlouholetá opora týmu
Jiří Hamáček. „Je to těžké, nechci už teď říkat konečné rozhodnutí. Uvidíme, co přinese čas. Určitě se chci dále věnovat trénování dětí. Mládež tady funguje, kategorie jsou naplněné, vedení i trenéři se o to starají výborně. Čím víc dětí bude sportovat, ať už tady na hokeji nebo jinde, tím lépe,“ uzavírá Jiří Hamáček. 

Více informací o jaroměřském hokeji najdete na stránkách www.hcjaromer.cz
 na webu mládežnického oddílu www.hcmjaromer.cz 
 nebo na klubovém facebooku.

Petr Záliš

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1406x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
InzerceVolná pracovní místa
Vedoucí sociálních služeb (Domov sv. Josefa, Žiraf)

Všeobecná zdravotní sestra (Léčebna zr. vad, DKnL)

Učitel II. stupeň ZŠ - aprobace M (ZŠ Bílá Třemešná)

Kuchař/ka (Domov důchodců)

Technolog (JUTA, a.s. DKnL)


Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí