Vyhledej
Šikovné nákupy
Jaroměřsko > Sport > hokej

Hokejisté Jaroměře budou hrát o bronz (středa 20. března 2019)

Redakce / 18.03.2019, Jaroměř - Jaroměřsko
Hokejisty Jaroměře čeká v Krajské lize mužů utkání o třetí místo s Náchodem. Na základě žádosti soupeře a následné dohody obou klubů a krajského hokejového svazu se bude hrát jediný zápas do úplného rozhodnutí, a to ve středu 20. března od 18 hodin na zimním stadionu v Jaroměři.
 

FOTOGALERIE - Hokejisté Jaroměře budou hrát o bronz

Svěřenci trenéra Marka Macha sehráli v semifinále vyrovnanou pětizápasovou bitvu s Novou Pakou, z postupu se nakonec radoval favorizovaný soupeř. „Že jsme nepostoupili do finále mě mrzí hlavně kvůli hráčům, kteří se rozhodli po sezóně skončit a ve středu se budou loučit se svou bohatou hráčskou kariérou, kterou s Jaroměří spojili. Finále by tomu slušelo. Nicméně za vedení klubu už nyní hodnotíme tuto sezónu jako velmi úspěšnou,“ neskrývá spokojenost předseda HC Jaroměř David Křepinský. 
„Pro nás je už účast v semifinále výborným výsledkem a pokud byl se nám podařilo obhájit loňské třetí místo, bylo by to krásné zakončení celoročního snažení a alespoň drobná náplast za vytoužený titul, který nám tak dlouho uniká,“ vysvětluje předseda Křepinský. 

Soupeř jménem Náchod


V souboji o bronz Jaroměř nečeká lehký soupeř. Náchodští hokejisté sehráli v semifinále pětizápasovou bitvu s Novým Bydžovem. Tři vzájemná utkání s Jaroměří v aktuální sezoně vyhráli, z toho dvakrát v prodloužení. Jaroměřský tým slavil jediné vítězství 5:3 v únorovém duelu, v němž ukončil svou úspěšnou hráčskou kariéru Miloš Růta.
„Obrovské díky patří jaroměřským fanouškům, kteří jsou skvělí a dokáží nám udělat domácí prostředí i na hřištích soupeřů. Touto cestou bych je chtěl pozvat tuto středu od 18 hodin na náš zimní stadion na poslední zápas. Věřím, že i s podporou fandů vybojujeme konečné třetí místo. Přijďte nám fandit a užít si rozloučení s touto krásnou hokejovou sezónou,“ připojuje na závěr lákavou pozvánku do ochozů předseda HC Jaroměř David Křepinský. 

Více na www.hcjaromer.cz nebo na klubovém facebooku.

Petr Záliš
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1279x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
InzerceVolná pracovní místa
Vedoucí sociálních služeb (Domov sv. Josefa, Žiraf)

Všeobecná zdravotní sestra (Léčebna zr. vad, DKnL)

Učitel II. stupeň ZŠ - aprobace M (ZŠ Bílá Třemešná)

Kuchař/ka (Domov důchodců)

Technolog (JUTA, a.s. DKnL)


Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí