Vyhledej
Jaroměřsko > Sport > hokej

HC Rodos v prvním domácím zápase kvalifikace porazil Junior Mělník 3:2

Redakce / 18.03.2017
V kvalifikaci o druhou ligu už nebudou jen tak ořezávátka a proto byl zápas napínavý a rozhodně nebyl jednoznačný. První gól padl do sítě domácích ve 12 minutě. Hned po 3 minutách ale vyrovnal Jakub Luštinec a minutu před koncem třetiny přidal Ještě jeden gól a Dvůr šel do vedení.

FOTOGALERIE - HC Rodos v prvním domácím zápase kvalifikace porazil Junior Mělník 3:2

V druhé třetině padl jen jediný gól a to vyrovnávací na 2:2. Ve třetí třetině byla velká řada vyloučených na obou stranách a rovněž padl jen jeden gól - naštěstí ale z hole Poláka do sítě Mělníku. Využita tak byla přesilová hra.

Dvůr tak začal kvalifikaci velmi dobře a porazil tým, který ve středu vyprovodil našeho dalšího soupeře - Louny vysoko 9:4. Dvoráci jdou tedy do vedení v této kvalifikační skupině.

Po třetinách:
2:1 l 0:1 l 1:0

Branky a nahrávky: 16. Luštinec (Ježek), 19. Luštinec (Vacek), 53. Polák (Zmítko, Fořt) – 13. Litera (Šubrt), 33. Kašák
HC RODOS Dvůr Králové n. Labem: Čáp (Kozák) – Vitebský, Krejcar, Vacek, Hamerský, Mišinec, Daňo, Zmítko, Karlík – Rychtera, Filip, Polák, Rutrle, Háze, Sedláček, Lelka, Luštinec (C), Szakal, Fořt, Ježek.
HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) – Prejza, Cicvárek, Chvátal, Novák, Kotek, Kubica, Nesládek, Pokorný – T. Havel, D. Havel, Příhoda, Šubrt (C), Fedymycz, Litera, Šícha, Vemek, Kašák, Kratochvíl, Novotný, Heran.