Vyhledej
Novinky emailem
Jaroměřsko > Sport > cyklistika

Populární MTB Středeční pohár začíná již tuto sobotu Lesák cupem na Bohdašíně

Redakce / 27.08.2021
Loňský ročník bohužel neproběhl v plném rozsahu a nepodařilo se ani vyhlášení, tak pořadatelé hledali cesty, jak rozdat medaile za loňský rok. A tak se zrodil nápad na výjimečném palačinkovém Lesák Cupu zároveň ukončit loňský a zahájit letošní ročník.
Zapojení Lesák cupu do seriálu ale není jedinou novinkou. Tou možná nejdůležitější je, že bude letos konečně elektronická časomíra, což jistě usnadní závodění jak organizátorům, tak závodníkům.

A dále už necháme povídat samotné pořadatele

Různých variant jak vyhlásit loňský ročník bylo několik, i zvažování, jestli další ročník jo, nebo ne. Přece jen nás je na to čím dál tím míň, každý toho má až nad hlavu, posunulo nás ale to, že „středečák“ můžeme dělat s dalšími kamarády s Odolova, Ádru, Teplic, Police, Hronova a Kostelce. A nakonec jsme se v teamu všech pořadatelů Středečního poháru horských kol domluvili, že loňský trochu nešťastný ročník vyhlásíme v sobotu 28. srpna hned po skončení Lesák Cupu na Bohdašíně v cca 16:00. Kromě vyhlášení a předání cen tam proběhne i tombola a dostanete i svoje trička s motivem 25. ročníku. Snad vám všem – hlavně dětem – ještě budou. Kdyžtak budeme improvizovat.

A Lesák Cupem zároveň zahájíme netradičně Středeční pohár horských kol pro rok 2021. Lesák bude i samostatným závodem s individuálně nastaveným startovným, a samostatným vyhlašováním. Výsledky Lesák Cupu se pak budou počítat do celkového hodnocení středečního poháru 2021. Kompletní propozice na rok 2021 včetně přihlášek najdete na webu pořadatelů. Další lokality najdete v menu ZÁVODY. To jak jste loni dopadli zase v menu VÝSLEDKY.

Na některé změny se snad ale můžete těšit – tak prozradíme zatím že Závody budeme měřit čipy – sporchallenge.cz – přinese to ulehčení nám, i vám a veškeré registrace i platby budou pouze on-line. Přihlásit se a zaplatit pak můžete každou středu těsně před závodem do 14:00 hodin. Díky za všechno, TĚŠÍME SE NA VÁS

Níže najdete fotogalerie z minulých ročníků a ZDE se můžete podívat na videa z některých závod seriálu. 

FOTOGALERIE - Středeční pohár 17 - Police nad Metují

FOTOGALERIE - Středeční pohár 2018 - 1. Pálenka

FOTOGALERIE - Středeční pohár - Adršpach

FOTOGALERIE - Středeční pohár - slavnostní den

Související články
Videa z cyklistických, běžeckých a dalších závodů v Královéhradeckém kraji
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 705x