Vyhledej
Šikovné nákupy
Jaroměřsko > Sport > cyklistika

Kupkolo Podkrkonošský maraton - tradiční MTB závod ji již tuto sobotu 12. srpna!

Redakce / 9.08.2017
Přijďte si v sobotu 12. 8. 2017 zazávodit na jeden ze skvěle připravených MTB maratonů v krásné podkrkonošské krajině. Vezměte s sebou do Lázní Bělohradu celou svou rodinu a přátelé, sáhněte si při závodu na dno svých sil a na závěr vyhrajte jednu z hodnotných cen v tombole!
 
To vše a mnohem více nabízí tradiční Podkrkonošský maraton. Závoďáci se mohou tradičně vydat na 90 km dlouhou trať s  převýšením 1600 m a kratší závod na 50 km s převýšením 850 m. Dominantou dlouhé trati je hora Zvičina (671 m), na kterou se vyjíždí po strmé sjezdovce, aby se bikeři mohli vrhnout do krásných technických trailů. Kratší trať s technicky méně náročnými úseky je určená široké veřejnosti.

Závody již dlouhou dobu pořádají členové královédvorského cykloklubu Carla.Kupkolo.cz a hlavním sponzorem je eshop www.Kupkolo.cz z Bílé Třemešné.


 

Související články
Titul CYKLOŠKOLA 2016 získala ZŠ Schulzovy sady! Podívejte se na video a výsledky druhého závodu "O nejlepšího cyklistu Královédvorska"
Pump park Lázně Bělohrad
V sobotu se v Lázních Bělohrad konal Podkrkonošský maraton s velkou účastí závodníků královédvorského oddílu Carla.Kupkolo.cz. Podívejte se na velkou fotogalerii
Související odkazy
http://www.podkrkonosskymaraton.cz/
 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 701x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
InzerceVolná pracovní místa
Vedoucí sociálních služeb (Domov sv. Josefa, Žiraf)

Všeobecná zdravotní sestra (Léčebna zr. vad, DKnL)

Učitel II. stupeň ZŠ - aprobace M (ZŠ Bílá Třemešná)

Kuchař/ka (Domov důchodců)

Technolog (JUTA, a.s. DKnL)


Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí