Vyhledej
Novinky emailem
Jaroměřsko > Služby občanům > Politika

Babiš jede vlakem do Náchoda na snídani se starosty. Zastaví se i na nádraží v Jaroměři

Redakce / 26.02.2020, Jaroměřsko
Na výlet do Královéhradeckého kraje vlakem se vydá ve středu 26. února 2020 premiér Andrej Babiš. Mezi body jeho návštěvy patří zastávka na vlakovém nádraží v Jaroměři, snídaně se starosty v Náchodě i zastavení v Červeném Kostelci.
Předseda vlády Andrej Babiš zavítá ve středu 26. února do Královéhradeckého kraje. V Jaroměři navštíví vlakové nádraží, které prochází již druhým rokem rekonstrukcí. V Náchodě se sejde se starosty místních obcí a měst. Seznámí se také s postupem výstavby dálnice D11 a navštíví křižovatku Mileta, kterou čeká přestavba. S vedením Fakultní nemocnice Hradec Králové bude Andrej Babiš jednat o plánovaných investicích. 
Vlakem premiér vyrazí na služební cestu vlakem již druhý den za sebou: v úterý 25. února navštívil Benešov ve Středočeském kraji.

Přijde jej někdo přivítat na jaroměřské vlakové nádraží?
Využít samozřejmě můžete i další místa, která v kraji navštíví: Náchod, Červený Kostelec či Hradec Králové. 

Členové vlády spolu s panem premiérem navštívili Jaroměřsko naposledy v roce 2018, kdy si prohlédli Josefov, v sousedním regionu SPŠ kamenickou a sochařskou v Hořicích.
Na Královédvorsku byl naposledy v lednu 2017, kdy navštívil vybraná gastronomická zařízení.

Program 26. února 2020

8.00 - návštěva vlakového nádraží v Jaroměři             
Místo: Nádražní 222, Jaroměř

9.00 - komentář pro média
Místo: vlakové nádraží v Náchodě; Kladská 128, Náchod

9.30 - setkání se starosty
Místo: Hotel Beránek, Masarykovo náměstí 74, Náchod

10.45 – návštěva firmy BATIST Medical
Místo: Nerudova 309, Červený Kostelec

11.30 - návštěva místa výstavby dálnice D11
11.50 – tiskový briefing 
Místo: GPS 50.2426400N, 15.7773431E

12.30 - prohlídka křižovatky „Mileta“       
Místo: GPS 50.2011711N, 15.8324867E

13.15 - návštěva fotbalového stadionu    
13.50 – komentář pro média
Místo: GPS 50.2065200N, 15.8453542E

14.00 - setkání s podnikateli
Místo: Škroupova 957, Hradec Králové

15.45 - návštěva Fakultní nemocnice Hradec Králové
16.45 – komentář pro média
Místo: přízemí Pavilonu Akademika Bedrny (budova č. 21), Sokolská 581, Hradec Králové

17.15 - návštěva Agentury domácí zdravotní péče
Místo: Pražská 231/184, Hradec Králové 4

Zdroj: vlada.cz

Foto: fcb Andreje Babiše


Související články
Andrej Babiš navštívil v sobotu gastronomické podniky na Královédvorsku
Premiér České republiky Andrej Babiš a ministryně Klára Dostálová přijeli podpořit Jiřího Hlavatého před zítřejšími volbami do senátu. Jiří Hlavatý slíbil 10 000 000 Kč na operační sály v případě jejich dostavby nad novou laboratoří
Andrej Babiš vyjel vlakem na Náchodsko, v Jaroměři jej vypískali
Nádraží v Jaroměři se dočká kompletní rekonstrukce v příští roce
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 3101x
 
22.07.2024 - Pozor na odkloněnou trasu na železniční trati Prahy - Hradec Králové - Trutnov: rychlíky linky R10 budou během plánované výluky zastavovat místo stanice Praha-Libeň ve stanici Praha-Vysočany od úterý 16. července nepřetržitě do soboty 24. srpna 2024.
15.07.2024 - České dráhy vydaly zprávu, která v těchto horkých dnech upozorňuje na vyšší pravděpodobnost závad na infrastruktuře i na vozidlech a souvisejícímu omezení vlakové dopravy. Na jakkoliv dlouhou cestu vlakem si s sebou vezměte dostatek tekutin.
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.

Kalendář akcí
23.07.2024 18:00 - 23.07.2024 22:00
NáChodka turnaj v šipkách
23.07.2024 18:00 - 23.07.2024 22:00
NáChodka turnaj v šipkách
24.07.2024 15:45 - 24.07.2024 16:45
Jóga pro zdraví a sílu v každém věku
25.07.2024 13:00 - 25.07.2024 15:30
Workshop - praktická ukázka malování na sklo
25.07.2024 15:45 - 25.07.2024 16:45
Chůze s trekovými holemi