Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Jaroměřsko > Služby občanům > Hasiči

O víkendu zasahovali hasiči hned několikrát

Redakce / 4.02.2019, Jaroměřsko
Spadlý strom, požár vozidla či zahoření sazí v komíně, tyto události zaměstnávaly hasiče v uplynulých dnech. Zřejmě nejvíce se hasičům ulevilo, když díra v ledu a nedaleké sáňky patřili živému majiteli.
 

Jaroměř – požár – 1. 2. 11:19

V Náchodské ulici zasahovali profesionální a dobrovolní hasiči z Jaroměře. V komínovém tělese truhlárny došlo k zahoření sazí. Hasiči komín vymetli a vyloučili topidlo z užívání. Požár nezpůsobil žádnou škodu.


Česká Skalice – požár – 2. 2. 10:07

K nahlášenému požáru osobního automobilu na třídě T. G. Masaryka spěchali profesionální hasiči z Jaroměře a dobrovolná jednotka z České Skalice. Došlo k zahoření vozidla Škoda Felicie Combi, příčinou byla technická závada. Škoda byla předběžně vyčíslena na 2 tisíce korun, byly uchráněny hodnoty ve výši asi 40 tisíc korun (vozidlo a přívěs).


Česká Skalice – technická pomoc – 3. 2. 11:13

Do Riegrovy ulice mířili profesionální hasiči z Jaroměře a Náchoda a dobrovolné jednotky z České Skalice a Velké Jesenice. Hasiči zde prověřovali oznámení o propadlé osobě pod led. Asi 200 metrů od břehu se totiž nacházely sáňky a v blízkosti byla také díra v ledu. Nakonec se podezření nepotvrdilo, hasiči odtáhli sáňky zpět na břeh.


Hořičky – požár – 3. 2. 14:39

V části Křižanov zasahovali profesionální hasiči z Jaroměře a dobrovolná jednotka z Hořiček u nahlášeného požáru sazí v komíně. Hasiči museli saze srazit a komín vyčistit. K rozšíření požáru mimo těleso nedošlo, událost se obešla beze škody.


Hořičky – technická pomoc – 3. 2. 15:39

Dobrovolná jednotka z Hořiček odstranila spadlý strom. 


Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje



 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 7x
 
 
 
Zpět
13.03.2019 - V nemocnici v Trutnově již neplatí zákaz návštěv na lůžková oddělení. Nemocnice byla poslední v kraji, kde tento zákaz platil.
13.03.2019 - Zápsi o jaroměřských základních škol proběhne 2. a 3. dubna 2019.

Kalendář akcí