Vyhledej
Jaroměřsko > Podnikání

Restaurace Štěrbova vila u přehrady Les Království urychlí přípravu jídel pro hosty koncertů

Redakce / 23.06.2020
V areálu Štěrbovy vily u přehrady Les Království připravili provozovatelé pro letošní sezonu několik novinek. Tou hlavní oproti loňské sezóně bude nabídka jídel a rychlost přípravy, čemuž nový provozovatel Daniel Fiedor podřídil veškerou technologii.
 

Šéfkuchaři vymysleli jídelní lístky tak, aby hosty zvládli odbavit co nejrychleji, což je potřeba zejména v době, kdy na koncerty a představení v areálu dorazí i kolem tisíce lidí.

"Chtěli bychom jich odbavit alespoň polovinu. Celkem proto budou tří výdejní místa"
říká Daniel Fiedor. a přidává jídelníček 

"Budeme nabízet čerstvého pstruha z udírny, hot dogy s párkem či klobásou a také specialitu: hot dog s trhaným masem. Nebude chybět ani grilovaný kuřecí steak s čerstvou grilovanou zeleninou. Připravují se i grilovaná žebra a uzená kolena".

Na své si přijdou i děti, pro které provozovatelé chystají speciality. Pro ně budou tvarohové ovocné knedlíky, lívance s ovocem, ale i zmrzlina či nanuky.

Po celé léto se budou v areálu probíhat různé kulturní akce. Ta první byla v neděli 21. června. Simona Stašová a Petr Nárožný. Představení bylo vyprodáno a byla to pro provozovatele restaurace zkouška ohněm, kdy si vše vyzkoušeli a přišli na řadu věcí, které je potřeba ještě vylepšit Další velké akce se budou konat i v průběhu celého měsíce července a srpna.FOTOGALERIE - Restaurace v areálu Štěrbovy vily u přehrady Les Království urychlí přípravu jídel

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1231x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
02.06.2020 - Místa ve vlacích bude opět možné rezervovat přes rezervační systém Českých drah, a to od půlnoci z 2. na 3. června 2020. S výjimkou spojů SC Pendolino, bude zatím předprodej omezen na období od 3. do 13. června 2020.
25.05.2020 - Město Hradce Králové rozdělí mezi místní podnikatele zasažené koronavirovou krizí deset milionů korun. Schválením programu Antivirus - program peněžité pomoci o tom dnes rozhodli zastupitelé města. Město tím chce zmírnit dopady zejména na drobné podnikatele a živnostníky, kteří museli v době nouzového stavu uzavřít provozovny. Příspěvek bude činit až 25 000 korun pro jednoho žadatele.
04.05.2020 - Dnes se opět sejde Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje, které bude mimo jiné hlasovat o dotacích pro regionální rozvoj, životní prostředí a zemědělství, které na svém minulém zasedání neschválilo.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí
20.06.2020 16:00 - 19.09.2020 17:00
Pohádky z Bauerovic zahrádky II
6.07.2020 14:40 - 6.07.2020 16:55
Hurvínkem do Jaroměře