Vyhledej
Novinky emailem
Jaroměřsko > Podnikání

Obchody v centru Dvora Králové nabízejí vyhledávaný chládek i v parném dni

Redakce / 22.07.2022, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem, centrum.kralovedvorsko.cz
Centrum měst bychom obecně při svých cestách za nákupy neměli míjet. A ve Dvoře Králové je navíc v těchto malých obchodech v létě velmi příjemně: kamenné zdi starých domů udržují v prostorách obchodech příjemný chládek. O moc příjemnější než je klimatizace v obchodních centrech!

FOTOGALERIE - OBCHODY centrum 1

FOTOGALERIE - Obchody CENTRUM 2

V centru Dvora Králové, na ploše o obvodu pouhých 1,5 km a ploše 150 000m2 najdete velké množství obchodů, firem, kaváren a restaurací. Najdete zde také řadu míst k odpočinku, úřady, ordinace lékařů, historické památky, školy a kulturní zařízení. A také těžko uvěřitelných 500 parkovacích míst.

Místní obchodníci nejenže umí poradit a záleží jim na spokojeném zákazníkovi, ale zároveň svým obchodem oživují ve Dvoře Králové samotné centrum a ulice. Pojďme jim ukázat, že jsme rádi, že je tu máme. Pojďme je podpořit v tom, v čem jsou dobří a pro naše město přínosní. 

Doporučujme je našim známým i návštěvám. 

Nakupujme u nich, jak je to jen možné. 

SEZNAM OBCHODŮ V CENTRU MĚSTA DVŮR KRÁLOVÉ N. L.:

 1. SLUNÍČKO - obchod provoněný čerstvě namletou kávou, čajem, čokoládou, ozdobený drobnými dárky - v Palackého ulici
 2. TOP DROGERIE - František Kočí
 3. JK ATELIÉR - dámská móda do společnosti i pro volný čas včetně originálních modelů z vlastní královédvorské dílny - v Palackého ulici
 4. RESTAURACE BAROQUE VE DVOŘE - pivo s jídlem v jednom tónu, tematické dny a víkendy
 5. U MAMINEK - obchod cenově dostupným dámským oblečením u malého kostelíčka (ulice Dobrovského)
 6. ZLATNICTVÍ JM - prodej, návrhy, výroba či úprava zlatých a stříbrných šperků díky šikovné mladé majitelce, nabídka i značkových hodinek - v Palackého ulici
 7. JEŘABINKA - opečovávaný obchod se zdravou výživou, s čerstvým pečivem a usměvavou prodavačkou - v Palackého ulici 
 8. NÁBYTEK ve Dvoře - interiérové studio pro firmy i domácnost v budově bývalé hasičárny, kde se pohodlně posadíte a už bez nového gauče, postele či křesla neodejdete. 
 9. DOSTAVENÍČKO - rodinná cukrárna a kavárna s nádhernou zahradou. Každý den teplá polévka a čerstvé pečivo, malované dorty  - parkoviště u šindelky (Tylova ulice)
 10. PLETAP - obchod nejen se společenským pánským i dámským oblečením včetně vlastní výroby a doplňků - v Havlíčkově ulici
 11. ZAHRÁDKÁŘSKÉ POTŘEBY - František Kočí
 12. OBLEČENÍ WOLF - oblečení pro celou rodinu, dětské holiny, dámské kabelky - v ulici Josefa Hory (od pošty na náměstí)
 13. PAPÍRNICTVÍ u pošty - ranní zachránce nejen všech zapomnětlivých školáků. Nad rámec běžného papírenského sortimentu nabízí tento rodinný obchod velký výběr kreativních potřeb, korálky a bižuterní komponenty aj. 
 14. VEROLINA - zlevněné potraviny a jiné zboží
 15. ABRAKEBABRA - gyros a kavárna na pěší zóně, venkovní posezení, dětský koutek
 16. KYTIČKÁRNA u Starého pivovaru - dechberoucí opečovávané řezané květiny, hrnkové rostlinky, umělé dekorace, kytice a věnce na objednávku. 
 17. VINOTÉKA GOLDŠMÍDOVI - rozlévané i lahvové víno z ověřených sklepů, vlastní pivo i víno, pivo soudky včetně pronájmu chlazení - v areálu Starého pivovaru (u Billy)
 18. HRUBÁ OPTIKA - místní oční optika se vstřícnou obsluhou nabízí vše, co souvisí s brýlemi včetně sportovních modelů a přesného měření zraku - přímo na rohu náměstí TGM
 19. COUNTRY SALOON - restaurace
 20. HRAČKÁŘSTVÍ na náměstí - stálice dvorského náměstí - kromě hraček a sportovních potřeb můžete v tomto obchodě již od roku 1994 nakoupit i papírenské zboží
 21. DŮM BAREV - František Kočí
 22. ČTYŘLÍSTEK DK - obchod dětským zbožím pod taktovkou mladého páru - oblečení, kojenecké zboží, kočárky, novorozenecké sety ve Švehlově ulici (výjezd z náměstí ke kruháči)
 23. TOVA computers - servis výpočetní techniky ve Švehlově ulici  provoz obchodu ukončen 30. 6. 2021.
 24. TAPÍR - obchod dárkovým zbožím plný originálních českých výrobků a dobrot, přírodní kosmetiky a drogerie včetně stáčených mycích a pracích prostředků - Přemyslova ulice (od náměstí k roubence)
 25. SEEL elektro - tento tradiční obchod zaměřený na servis a prodej elektro dlouho sídlil v domě na náměstí než tento městský dům v roce 2019 vyhořel. Nyní je tedy na pěší zóně (Revoluční ulice)
 26. ZANDLEROVO papírnictví & tapety - rodinný obchůdek naplněný školními a kancelářskými potřebami s nebývale širokou paletou interiérových tapet - na pěší zóně (Revoluční ulice).
 27. SPODNÍ PRÁDLO A SPORT - obchod kvalitním značkovým spodním prádlem a sportovním oblečením pro děti i dospělé na pěší zóně (Revoluční ulice)
 28. GALANTERIE na pěší zóně - obchod který nás držel před rokem při šití roušek nad vodou :-) nabízí šicí potřeby, galanterii, spodní prádlo, punčochové zboží včetně ponožek dvorské značky Bonastyl
 29. ELEKTRO TEICHMANOVI - nekupujte zajíce v pytli a poraďte se místními odborníky, kteří vám seženou, co vám na očích uvidí. A k populárnímu motůčku nyní do nabídky přidali i elektrokoloběžku. (ulice Rooseveltova)
 30. Sdílená kancelář - jednorázové i dlouhodobé klidné pracovní místo v centru města - Palackého ulice (naproti faře kostela sv. Jana Křtitele), telefon 602 308 878

Mediálním partnerem OC CENTRUM je portál ZvičinaTV.cz a Královédvorsko.cz.

Podporujeme obchody a služby v centru Dvora Králové nad Labem.

Další články Nákupní centrum CENTRUM ve Dvoře Králové

Související články
Nakup v CENTRU ve Dvoře Králové a vyhraj peníze na další nákup (pravidla)
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 11057x