Vyhledej
Jaroměřsko > Podnikání

Jaroměřský podnikatel byl oceněný v soutěži Spokojený zákazník

Redakce / 27.11.2018, Jaroměř - Jaroměřsko
Devátý ročník soutěže Spokojený zákazník má letos v Královéhradeckém kraji 9 oceněných a mezi nimi je i podnikatel, který si v Jaroměři vybudoval své jméno hlavně na skvělých zmrzlinách: Kamil Mach. V posledních letech ke zmrzlinám přidal i provoz Říčních a Slunečních lázní na Úpě.
 

V Jaroměři je asi málokdo, kdo by neokusil zmrzlinu Na Špici, kde je jedno z míst, kde Kamil Mach svoji zmrzlinu prodává. Zastavují zde i turisté jedoucí do Krkonoš nebo Polska. 

Kamil Mach převzal ocenění z rukou hejtmana Jiřího Štěpána a místopředsedy Správní rady SČS Libora Nováka.

Dalším oceněným z náchodského regionu se stal Jan Mikeš z České Skalice, který opravuje a prodává jízdní kola, a uzenář Mareš, s.r.o., který se řadí mezi vyhledávané řeznické prodejny.

Spokojený zákazníkOcenění Spokojený zákazník uděluje Sdružení českých spotřebitelů na dva roky. Podnikatelé jsou navrhováni členy Sdružení českých spotřebitelů nebo zástupci místních a podnikatelských samospráv. Dle informací na webu organizátora, jej může získat podnikatel, který poskytuje služby v oboru svého podnikání v souladu s očekáváním spotřebitele. 

Cenu Spokojený zákazník Královéhradeckého kraje 2018–2020 obdrželi:

  • Řezník – uzenář Mareš, s. r. o. – vyhledávaná řeznická prodejna v centru Náchoda s kvalitními výrobky zejména vlastní produkce
  • N I V A, s. r. o., z Dolního Přímu – výrobce kvalitního plísňového sýru
  • JungBerg, s . r. o. – výrobce hořického piva, kromě postupné revitalizace své historické budovy se podílí na propagaci města
  • Královéhradecká lékárna, a. s.– oblíbená lékárna ve Dvoře Králové nad Labem s ochotným a vstřícným personálem
  • Jan Mikeš z České Skalice – spolehlivý servis a prodej jízdních kol
  • Květoslava Hejcmanová – kvalitní opravy hodin a hodinek v Gajerových kasárnách v Hradci Králové
  • Kamil Mach – oblíbený zmrzlinářský stánek v Jaroměři
  • Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik – provozuje kavárnu Kolonáda, jejíž hosté oceňují příjemné prostředí a ochotný personál
  • LK PLAST, s. r. o., z Habřiny – jediný jednatel a společník Leoš Kalenský dlouhodobě poskytuje kvalitní služby ve vodoinstalatérství, topenářství, montáži, opravách a revizích plynových zařízení
Kateřina Sekyrková
Zdroj: Královéhradecký kraj, SČS
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2660x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
24.10.2019 - Od pátku 25. října 20:00 hod. do úterý 29. října 6:00 hod. bude mimořádně mimo provoz informační systém CZECH POINT. Nebude tak možné využít těchto služeb ani na jiných místech než jsou úřady (např. informační centra apod.)
08.10.2019 - Krajské pracoviště BESIP zve řidiče a řidičky na kurz s názvem "Za volantem v bezpečí" zaměřený na zlepšení a zdokonalení řidičských dovedností. Kurz se koná v neděli 13. října 2019 od 8:30 do 15:30 hod. na polygonu na letišti v Hradci Králové. Vlastní auto nutností. Zájemci se mohou hlásit na: besip-hk@cspsd.cz.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Právník/právnička (Město Dvůr Králové n. L)

Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)

Sociální pracovník (Domov důchodců)

Fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Tajemník úřadu (Dvůr Králové n. L.)

Ošetřovatel/sanitář (Domov sv. Josefa)

Všeobecná/praktická sestra (Domov sv. Josefa, Žireč)

Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)


Kalendář akcí
4.01.2020 09:30 - 4.01.2020 15:30
Active sport Zaloňovská desítka 2020
22.02.2020 20:00 - 23.02.2020 03:00
Dubenecký Obecní ples 2020