Vyhledej
Jaroměřsko > Podnikání

Jaroměřský podnikatel byl oceněný v soutěži Spokojený zákazník

Redakce / 27.11.2018, Jaroměř - Jaroměřsko
Devátý ročník soutěže Spokojený zákazník má letos v Královéhradeckém kraji 9 oceněných a mezi nimi je i podnikatel, který si v Jaroměři vybudoval své jméno hlavně na skvělých zmrzlinách: Kamil Mach. V posledních letech ke zmrzlinám přidal i provoz Říčních a Slunečních lázní na Úpě.
 

V Jaroměři je asi málokdo, kdo by neokusil zmrzlinu Na Špici, kde je jedno z míst, kde Kamil Mach svoji zmrzlinu prodává. Zastavují zde i turisté jedoucí do Krkonoš nebo Polska. 

Kamil Mach převzal ocenění z rukou hejtmana Jiřího Štěpána a místopředsedy Správní rady SČS Libora Nováka.

Dalším oceněným z náchodského regionu se stal Jan Mikeš z České Skalice, který opravuje a prodává jízdní kola, a uzenář Mareš, s.r.o., který se řadí mezi vyhledávané řeznické prodejny.

Spokojený zákazníkOcenění Spokojený zákazník uděluje Sdružení českých spotřebitelů na dva roky. Podnikatelé jsou navrhováni členy Sdružení českých spotřebitelů nebo zástupci místních a podnikatelských samospráv. Dle informací na webu organizátora, jej může získat podnikatel, který poskytuje služby v oboru svého podnikání v souladu s očekáváním spotřebitele. 

Cenu Spokojený zákazník Královéhradeckého kraje 2018–2020 obdrželi:

  • Řezník – uzenář Mareš, s. r. o. – vyhledávaná řeznická prodejna v centru Náchoda s kvalitními výrobky zejména vlastní produkce
  • N I V A, s. r. o., z Dolního Přímu – výrobce kvalitního plísňového sýru
  • JungBerg, s . r. o. – výrobce hořického piva, kromě postupné revitalizace své historické budovy se podílí na propagaci města
  • Královéhradecká lékárna, a. s.– oblíbená lékárna ve Dvoře Králové nad Labem s ochotným a vstřícným personálem
  • Jan Mikeš z České Skalice – spolehlivý servis a prodej jízdních kol
  • Květoslava Hejcmanová – kvalitní opravy hodin a hodinek v Gajerových kasárnách v Hradci Králové
  • Kamil Mach – oblíbený zmrzlinářský stánek v Jaroměři
  • Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik – provozuje kavárnu Kolonáda, jejíž hosté oceňují příjemné prostředí a ochotný personál
  • LK PLAST, s. r. o., z Habřiny – jediný jednatel a společník Leoš Kalenský dlouhodobě poskytuje kvalitní služby ve vodoinstalatérství, topenářství, montáži, opravách a revizích plynových zařízení
Kateřina Sekyrková
Zdroj: Královéhradecký kraj, SČS
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2758x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
25.05.2020 - Město Hradce Králové rozdělí mezi místní podnikatele zasažené koronavirovou krizí deset milionů korun. Schválením programu Antivirus - program peněžité pomoci o tom dnes rozhodli zastupitelé města. Město tím chce zmírnit dopady zejména na drobné podnikatele a živnostníky, kteří museli v době nouzového stavu uzavřít provozovny. Příspěvek bude činit až 25 000 korun pro jednoho žadatele.
04.05.2020 - Dnes se opět sejde Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje, které bude mimo jiné hlasovat o dotacích pro regionální rozvoj, životní prostředí a zemědělství, které na svém minulém zasedání neschválilo.
29.04.2020 - Od 1. května se otevírají informační centra národních parků a jeskyní v ČR.
29.04.2020 - V sezoně 2019/2020 vynaložil Královéhradecký kraj na údržbu svých silnic necelých 116 milionů korun, což je nejméně za posledních sedm let. Oproti plánu kraj ušetřil 45 milionů korun.

Volná pracovní místa
Právník/právnička (MěÚ Dvůr Kr. n. L.)

Vedoucí ODP (Město Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí OŽP (MěDvůr Králové n. L.) 

Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí