Vyhledej
Novinky emailem
Jaroměřsko > Krimi

Syn zabil u České Skalice své rodiče, znalecký posudek určil, že nebyl při činu příčetný

Redakce / 7.11.2022, Náchodsko a Broumovsko
V polovině června došlo v obci u České Skalice k dvojnásobné vraždě. Na místě byl zadržen 35letý muž, syn obětí.

Přivolaná hlídka nalezla mrtvá těla v rodinném domě a na místě zadržela podezřelého muže, syna obětí, který byl obviněn z trestného činu vražda. Obviněný měl svým rodičům způsobit několik bodnořezných ran, kterým s vysokou pravděpodobností na místě podlehli. 

V těchto dnech byl k rukám státní zástupkyně předán návrh na zastavení trestního stíhání dnes již 36letého muže. Ze znaleckého posudku z oboru zdravotnictví odvětví psychiatrie a psychologie vyplynulo, že muž nebyl v době činu příčetný a je zcela neschopen účasti v trestním řízení. 

Z důvodu jeho nebezpečnosti pro společnost znalec doporučil umístění do zabezpečovací detence, o čemž bude rozhodovat Krajský soud v Hradci Králové.

Zdroj: policie.cz

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 410x
 
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.

Volná pracovní místa

Asistent prodeje (vinotéka Dvůr Králové)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí