Vyhledej
Jaroměřsko > KORONAVIRUS - informace z regionu

Pravidelný informační koronaservis starosty města

Redakce / 25.03.2020, Jaroměřsko
Na území ORP Jaroměř není ke dnešnímu dni evidován jediný pozitivní případ onemocnění! Na území Královéhradeckého kraje přibyly 4 případy, ale i přes to, je náš kraj druhý nejméně postižený v celé ČR.
 

- V souvislosti se současnou situací prosím veřejnost, aby byl komunální odpad ukládán do nádob pro směsný odpad v zavázaných igelitových pytlích. Pro osoby v karanténě platí tento postup povinně, přesný návod, jak postupovat při likvidaci odpadu naleznete zde: https://www.jaromer-josefov.cz/e_download.php…

- Připomínám nabídku našim seniorům na zprostředkování nákupů potravin léků a donášek obědů. Opatření vlády, kterým se upravuje prodejní doba pro důchodce, prosím v žádném případě nechápejte jako výzvu k nákupům! Jsme schopni se o vaše nákupy postarat.
Budeme samozřejmě rádi i za další registrované dobrovolníky, kteří nám případně s poskytováním této služby pomohou. Kde se přihlásit : Mgr. Jiří Pilný, tel. 491847274, e-amil: pilny@jaromer-josefov.cz

- Pro občany, kteří stále roušku nemají platí výzva, že mohou kontaktovat městský úřad na email: hajpislova@jaromer-josefov.cz , ve své žádosti prosím vždy uveďte jméno a příjmení, adresu a počet osob v domácnosti ! Dle našich možností budeme vaše žádosti vyřizovat – roušky doručíme do poštovních schránek. Je důležité mít svou poštovní schránku viditelně označenou!
Na stejnou emailovou adresu se mohou obracet i potencionální dárci.

- Děkuji všem našim dobrovolníkům, kteří stále dodávají šité roušky, roznáší je občanům a poskytují pomoc našim seniorům. Všem občanům děkuji, že jsou dodržována všechna přijatá opatření, až na nepatrné výjimky nemusela MP Jaroměř řešit žádné přestupky proti vydaným opatřením.

- Buďme k sobě ohleduplní a snažme se udržet v dobré náladě. Společně to zvládneme!


Josef Horáček
Starosta

 

Související články
Další prohlášení starosty města Josefa Horáčka k aktuální situaci
Pravidelné hlášení starosty města Josefa Horáčka

 
Vaše komentáře
Zlatka, 25.03.2020 13:19, Reagovat
ZDRAVÍM
 
 
Přečteno 172x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
24.03.2020 - V Královéhradeckém kraji máme aktuálně stále 18 pozitivních případů onemocněním COVID-19. Provedeno vyšetření s podezřením na možnou nákazu koronavirem bylo u 206 osob.
15.03.2020 - Od pondělí 16. března 2020 bude až do odvolání uzavřen pro veřejnost Safari Park Dvůr Králové.
15.03.2020 - Ode dneška budeme znovu zveřejňovat starší články s tipy na výlety. někdy aktualizované, někde ne. Snad to pro vás - zejména nové čtenáře - bude inspirací pro trávení volného času. Budeme vděčni, když nám z míst pošlete aktuální fotografie. K článkům je připojíme, Mějte se fajn

Volná pracovní místa
Kompletace setů do nemocnic (Hartmann Chvalkovice)
brigáda i HPP 


Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)

Vedoucí odboru MěÚ (město Dvůr Králové n. L.)

Ergotrapeut/ka (VIVIDUS East)

Fyzioterapeut/ka (VIVIDUS East)

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí
26.04.2020 - 26.04.2020
O prasátkách
24.05.2020 13:30 - 24.05.2020 16:00
O perníkové chaloupce