Vyhledej
Šikovné nákupy
Jaroměřsko > KORONAVIRUS - informace z regionu

Hejtmani budou s vládou jednat o dalším postupu na videokonferenci

Redakce / 12.02.2021
„Dnes proběhne společná videokonference hejtmanů s vládou. Očekávám, že ze strany vlády zazní, jaká opatření chce přijmout po skončení nouzového stavu a také vyhodnocení stávajících opatření v průběhu jeho trvání," sdělil ve svém tiskovém prohlášení.
 
Jak hejtman dále informoval, ze strany jednotlivých ministerstev měli být hejtmani informováni o tom, jak si představují, že dle zákonných možností budou dále postupovat například v rámci zákona o veřejném zdraví. "Teprve potom se můžeme odpovědně bavit i v úzké spolupráci s krajskou hygienou o dalším postupu v našem kraji. Tedy, zda budeme muset vydat další regionální opatření, popřípadě budeme zvažovat vyhlášení stavu nebezpečí anebo nějak jinak spolupracovat s vládou na zvládnutí stavu epidemie,“ vyjádřil se hejtman Martin Červíček k současné situaci a předpokládanému vývoji stavu po nedělním rozvolnění nouzového stavu.

O dalším vývoji v uzavřeném okrese vás budeme informovat. 

Nyní jedeme rozdávat miletínské modlitbičky zmrzlým policistům :-)  


Kateřina Sekyrková

Zdroj: Královéhradecký kraj

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 507x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
22.01.2021 - Česká vláda prodloužila do 14. února 2021 nouzový stav pro území České republiky vyhlášený z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru.
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Právník/právnička (MěÚ Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Ředitel/ka (Vividus East, s.r.o.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí