Vyhledej
Šikovné nákupy
Jaroměřsko > Firmy v regionu > Restaurace

Restaurace vymýšlejí, jak nakrmit lidi a přežít. Připravují výdej hotovek a jejich rozvoz

Redakce / 14.03.2020
Při natáčení filmu V zajetí sítě si Pepa Mádle kupoval epesního hamburgera ve stánku U Slunce - no a filmová fikce se mění v realitu. Sice to nebude stejné okénko, ale hambáč do krabičky si koupit můžete také. Přizpůsobují se i další restaurace - pokud tedy máte svůj oblíbený podnik, strádat nebudete.
 

Restaurace U Slunce

Od dnešního dne - od soboty 14. 3. 2020 - nabízí možnost STREET FOOD - prodej z okénka restaurace . Jídla připravují z minutkového jídelního lístku, proto pro vaše pohodlí a bezpečnost volejte objednávky na telefon 775 555 007, které si vyzvednete na smluvený čas. Stále je možnost rozvozu jídel po Dvoře Králové, který prodlužují i pro čas večeře - tedy od 11:00 do 21:30 hod.
web restaurace

Restaurace U Hlaváčků 

Už dlouho rozváží vždy v týdnu mnoho jídel po regionu a osobní odběr po telefonické objednávce bude od pondělí 16. března 2020 možný také. 
web restaurace

Restaurace Stará radnice (nám. TGM)

Jídla z denního menu jsou navařena a rádi vám jídlo po telefonické objednávce vydají nebo dovezou během tohoto víkendu (13 -15. března) Od pondělí 16. března 2020 budou nabízet 2 hotová jídla (celé menu) za 99 Kč včetně boxu k vyzvednutí.

Restaurace Country

od pondělí 16. března 2020 v době od 10°° do 18°° hodin PRODEJ OBĚDŮ S SEBOU. Aktuální nabídku najdete na obvyklém místě pod položkou „DENNÍ MENU“
web restaurace

Restaurace Za vodou, La Rochelle, Cosmobowling rozhodli svůj provoz pozastavit. Pokud se něco změní rádi to zde zveřejníme.  


Jak to dělá vaše restaurace? Váš obchod? Vaše řemeslo?
Zavolejte nám na telefon 732 521 835, nebo 602 308 878
Zkusíme vymyslet jak si tady v regionu vzájemně pomoci!


FOTOGALERIE - Restaurace vymýšlejí, jak nakrmit lidi a přežít. Steak restaurant U slunce bude mít výdejní okénko a rozvoz

 

Související články
Otevřené prodejny a výdejny ve Dvoře Králové (platné k 24. 3. 2020)

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1736x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
InzerceVolná pracovní místa
Kuchař/ka (Domov důchodců)


Odborný referent (Město Dvůr Králové n. L.)

Sociální pracovník (Město Dvůr Kr. n. L.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí