')
Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Jaroměřsko > Firmy v regionu > Řemesla

Instalatér a topenář Milan Buček

Redakce / 27.09.2017
Sehnat šikovného řemeslníka se mnohdy rovná zázraku. Instalatérská firma Milan Buček působí v oboru již od roku 1997, nejdříve na Královéhradecku, a nyní po změně sídla firmy ve Dvoře Králové nad Labem. Firma provádí instalatérské a topenářské práce. V tomto oboru má dlouholeté zkušenosti. Svým spokojeným zákazníkům poskytuje poradenský servis a samozřejmostí jsou bezplatné konzultace se zákazníkem. Firma rovněž nabízí vypracování projektu a cenových rozpočtů.
 

FOTOGALERIE - Instalatér Buček

Zadejte si do svého telefonního adresáře:

Instalatér a topenář Milan Buček

telefon:  603 481 547
e-mail: milanbucek62@seznam.cz

a spolehněte se, že v případě běžných oprav vodoinstalací a topení bude vždy po ruce. 

Pan Milan Buček se svými spolupracovníky ale umí nejen opravit havárie. Je zároveň specialistou v oboru instalatérství, topenářství a rekonstrukcí koupelen a bytových jader. Pracuje s kvalitními a prověřenými materiály tuzemských i zahraničních výrobců a na odvedenou práci garantuje záruku.

Nabízí kompletní instalaci a servis rozvodů topení, drobné plynárenské práce, instalaci rozvodů a kanalizace. Zabývá se montáží nových rozvodů i opravami stávajících. 

Odborná konzultace, poradenský servis a rozpočet rekonstrukce zcela zdarma! Možnost vypracování 3D projektu.

služby
instalatér  l  rekonstrukce koupelen  l  rekonstrukce bytového jádra  l  topenářství  l  servis stávajících rozvodů  l  montáž nových rozvodů
značky
Buderus  l  Junkers  l  Vailant  l  Dakon  l  Protherm  l  Ivar  l  Rehau  l  Gabotherm  l  Jika l  Laufen  l  Teiko  l  Vágner plast  l  Ravak  l  Kolo  l  Rol technik
.

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 7192x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět