Vyhledej
Novinky emailem
Jaroměřsko > Co se děje > výstavy

Josef Holan - 300 zatáček Gustava Havla - výstava v Polici nad Metují - fotky a video z vernisáže

Redakce / 18.11.2022
Podívejte se na video a fotky z výstavy fotografa Josfa Holan, který celé roky zaznamenával motocyklové závody ve Dvoře Králové, v Hořicích i jinde po republice.Rodina má stovky CD s tisíci fotografiemi, ale zatím nikdo nenašel sílu se v tom množství zorientovat a připravit nějaký výběr. Proto je pro nás překvapení a velký zázrak, že v Polici nad Metují se našli nadšenci, kteří připravili ve zdejším výstavním prostoru výstavu věnovanou právě fotografiím našeho táty. Přijeďte se podívat a na tátu si vzpomenout. 

VÝSTAVA V ZELENÉM 
DOMEČKU

300 zatáček Gustava Havla
foto: Josef Holan
Vernisáž: čtvrtek 3. listopadu v 17 hodin

Unikátní výstavu fotografií z legendárního závodu historických motocyklů „300 zatáček Gustava Havla“ v Hořicích připravil pro veřejnost Klub sběratelů Policka ve spolupráci s Muzeem papírových modelů. Autorem fotografií je Josef Holan ze Dvora Králové nad Labem, který se zaznamenávání závodů „300 zatáček Gustava Havla“ věnoval několik let. Výstava je sice prioritně určena pro milovníky historických motocyklů a fanoušky závodů, ale kouzlo fotografie – částečně dokumentární – osloví i návštěvníky z řad široké veřejnosti. 

Výstava potrvá od 3. listopadu do 27. listopadu, vstupné je dobrovolné.

Otevřeno: 
pondělí, čtvrtek a pátek: 11:00 - 17:00
sobota a neděle, svátky, prázdniny:  9:00 - 17:00

Pořádá Klub sběratelů Policka ve spolupráci s Muzeem papírových modelů a podporou Města Police nad Metují 

Jan HolanFOTOGALERIE - Josef Holan - 300 zatáček Gustava Havla - výstava v Polici nad Metují - fotky a video z vernisáže

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 407x