Vyhledej
Novinky emailem
Jaroměřsko > Co se děje > společenské akce

Podívejte se na fotky z krásné akce v Kohoutově - spousty lidových řemesel na jednom místě

Redakce / 14.08.2022
Podívejte se na fotografie Hany Petrášové ze Slavností Lidových řemesel v Kohoutově. Akce se konala včera - v sobotu 13. srpna

FOTOGALERIE - Podívejte se na fotky z krásné akce v Kohoutově - spousty lidových řemesel na jednom místě

Na akci Lidová řemesla Kohoutov 2022 bylo i letos k vidění předvádění různých řemesel. Točení na kruhu, malba, modelování, košíkářství, paličkování, spřádaní vlny, kovářství, práce se sušenými květinami, řezbářské prace a další. Součástí přehlídky byla účast více než 200 řemeslníků, kteří zde prodávali a předváděli své výrobky a dovednosti. 

Doprovodný kulturní program zajistila Podzvičinka, Crazy dogs, Gipsy.cz a na závěr O5 a Radeček. Na horním/vedlejším pódiu se představili Phobos, Fámy, Ivo Jahelka, Ivan Hlas trio a H song. Pro děti byla každou hodinu loutková představení, skluzavka UFO, nafukovací dinosaurus, jízdy na koních a další atrakce. 
Dále zde vystupovala šermířská skupina Legenda Aurea a byla i soutěž o nejkrásnějšího Kohouta okresu Trutnov, jejímž garantem je Český svaz chovatelů Sokolnice. Celý den byl zakončený večerní zábavou pod širým nebem od 19 hod., kde zahrála k tanci i poslechu kapela Traktor de luxe. 

Akci pořádal Obecní úřad v Kohoutově. Jak si v Kohoutově vybírají řesmeslníky, to se dozvíte v tomto článku z roku 2019. Videa z Kohoutova najdete na našem Youtube kanálu.

Fotografie: Hana Petrášoavá - moc děkujeme

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 2552x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místaŠkolní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí