Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Jaroměřsko > Co se děje > společenské akce

Osmého května se uskuteční oslava již 3. výročí znovuotevření Lázní Velichovky. Akce je spojena s tradiční MISÍ VELICHOVKY

Redakce / 3.05.2018, Velichovky - Jaroměřsko
Zveme všechny příznivce Lázní Velichovky na 3. výročí znovuotevření lázní spojené s tradiční akcí MISE VELICHOVKY, která se uskuteční 8. května 2018 v době 10 – 15 hodin. Na akci mimo jiné vystoupí i legendární imitátor Václav Faltus, dále sestry Chalupovy, mažoretky Carmen, taneční skupina Angeles dance a exotické tanečnice.
 

Součástí akce bude řemeslný jarmark, příjezd vojenské techniky, zábavný program pro celou rodinu a bohaté občerstvení. Přijeďte se k nám podívat, těšíme se na vás!

Lázně Velichovky 1897, s.r.o. – relaxace pro tělo i duši

Lázně Velichovky – „ Přátelství prověřené staletími“ Tak zní slogan lázní, nacházejících se nedaleko Hradce Králové. Zaměřují se zejména na pohybové ústrojí a jejich předností je hustá slatina, která je svým složením ojedinělá na celém území České republiky. Kromě léčebné slatiny nabízejí lázně klidné zázemí, s rodinnou atmosférou a ochotným, zkušeným personálem. Zrekonstruované prostory v Zimních lázních nově nabízejí relaxační zónu, kde snadno necháte odpočinout svému tělu i mysli a lehce tak, alespoň na chvíli, zapomenete na běžné starosti všedních dnů.

KONTAKTY LÁZNĚ VELICHOVKY

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme a zajistíme rezervaci.


Obchodní oddělení Lázně 1897, s.r.o:
Tel. 491 889 123, 135, 184
Email: obchod@lazne1897.cz
Web: www.velichovky.cz

Recepce K- Triumf:

Tel. 491 407 121
M.   602 448 522
Email: info@k-triumf.cz
Web: www.k-triumf.cz

V naší nabídce si každý přijde na své. Pro milovníky vína nabízíme „ Vinné hýčkání“, které během necelé hodiny okouzlí vinnou koupelí, zábalem a příjemnou masáží. Procedura „ Čokoládové pohlazení“ zase potěší všechny, kdo mají rádi intenzivní vůni čokolády. Ta zde vynikne v podobě zábalu, následné masáže a sladké tečky nakonec, a stane se tak ideálním balzámem pro relaxaci. Procedury „ Lemongrassový, Levandulový či Kokosový sen“ jsou určené pro klienty, jejichž hlavním cílem návštěvy našich lázní je odpočinek a osvěžení. Příroda je léčivá, a proto přinášíme kousek přírody i k Vám prostřednictvím procedury „ Medové kouzlo“, jejíž hlavní předností jsou čistící účinky medu a jeho vyživující efekt . Od března 2018 nabízíme novinku „ Anticelulitidní balíček“. Jeho součástí je zábal a lymfodrenáž ke zlepšení a prokrvení pokožky, což ocení zejména ti, které trápí pocit těžkých nohou. K tomu navíc ochutnáte čaj na podporu toku lymfy. Novinku v podobě balíčku „ Odpočinkový sen“ pro Vás máme od dubna 2018. Oslní Vás slatinným zábalem, aroma masáží celkovou a masáží obličeje.

Od května máme nově v nabídce i MD Guna injekce, které pomáhají odstranit bolest a zlepšují pohyblivost pohybového ústrojí včetně kloubů, a to vždy v té oblasti, pro kterou jsou určeny. Zároveň zmírňují poškození způsobená stárnutím, nesprávným držení těla, průvodními chronickými onemocněními, poraněními a úrazy. Nabízíme i programy pro podporu plodnosti.

Dopřejte svému tělu to, co si zaslouží, hýčkejte se! Navštivte Lázně Velichovky a nebo náš partnerský hotel K-Triumf nacházející se 700 m od našich lázní, kde se můžete komfortně ubytovat, prvotřídně najíst, užít si luxusní wellness s dokonalými výhledy. Věříme, že od nás budete odjíždět odpočatí a plní energie.

Níže najdete fotogalerii, jak to na akci vypadalo v roce 2017. Nechte se inspirovat.


FOTOGALERIE - Fotografie z letošních oslav Mise Velichovky a zároveň druhého výročí znovuotřevení lázní

 

Související články
Lázně Velichovky vás zvou na Svatomartinské trhy i Svatomartinská vína

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1115x
 
 
 
Zpět
13.03.2019 - V nemocnici v Trutnově již neplatí zákaz návštěv na lůžková oddělení. Nemocnice byla poslední v kraji, kde tento zákaz platil.
13.03.2019 - Zápsi o jaroměřských základních škol proběhne 2. a 3. dubna 2019.

Kalendář akcí