Vyhledej
Šikovné nákupy
Jaroměřsko > Co se děje > kino

Jaromír Hanzlík a Jiří Adamec uvedou ve Dvoře Králové svůj nový film

Redakce / 23.01.2019, Dvůr Králové nad Labem
V neděli 10. února se od 17:30 hod. uskuteční v kině Svět ve Dvoře Králové nad Labem předpremiéra nové české romantické komedie Léto s gentlemanem. Po promítání filmu následuje beseda s tvůrci: Jaromírem Hanzlíkem, autorem scénáře a představitelem hlavní role, a režisérem Jiřím Adamcem.
 

Jedná se o letní romantickou komedii, kdy Anna (Alena Antalová) tráví se svým manželem (Igor Bareš) již tradičné léto v chatové oblasti pár desítek kilometrů za Prahou. Jedná se již o stereotypní manželství, kdy léto na chatě muž spravedlivě dělí mezi karban s kamarády v hospodě a výrobu modelů lodí ze sirek uvnitř lahví, jeho žena je pro něj prakticky neviditelná. 

Anna si letní pobyt zpříjemňuje pravidelným setkáváním s kamarádkami, které za ní do malebných středních Čech přijíždějí na cyklistické výlety do okolí hradu Kamýk. Jednoho dne se ve vesnici objeví Artur, kterého zvtárňuje Jaromír Hanzlík. Elegantní šarmantní gentleman, který je, jak všichni předpokládají, novým majitelem místního zámku. Mezi Annou a Arturem - zámeckým pánem  přeskočí jiskra. 

Rezervace místMísto v sále kina Svět si můžete na předpremiéru spojenou s besedou s tvůrci rezervovat přes webové rozhraní zde.

Film bude v ostatních kinech uváděn až od 14. února 2019.

 

Související články
Jaromír Hanzlík, Jiří Adamec, Zdeněk Žák a Igor Bareš v královédvorském kině - podívejte se na video

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1500x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
InzerceVolná pracovní místa
Vedoucí sociálních služeb (Domov sv. Josefa, Žiraf)

Všeobecná zdravotní sestra (Léčebna zr. vad, DKnL)

Učitel II. stupeň ZŠ - aprobace M (ZŠ Bílá Třemešná)

Kuchař/ka (Domov důchodců)

Technolog (JUTA, a.s. DKnL)


Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí