Vyhledej
Šikovné nákupy
Jaroměřsko > Co se děje > festivaly

Královédvorský den piva 2019 už je za dveřmi! Kdo bude v sobotu na náměstí ve Dvoře Králové vystupovat? Podívejte se na ukázky

Redakce / 11.08.2019
Už dávno není tajemstvím, že hlavním tahákem je nestárnoucí Olympic s frontmanem Petrem Jandou a místní Vaťáci. Jak a co ale hrají další kapely? Podívejte se na ukázky jejich tvorby!

Pilsen QUEEN Tribute band

14:00
Pilsen Queen Tribute Band je hudební skupina z Plzeňského kraje, kterou tvoří ověření muzikanti mající za sebou stovky vystoupení v kapelách různého žánru. Aby vzdali hold této kapele, začali spolu v létě roku 2007 hudebně spolupracovat Pavel Vlach, Filip Nováček, Michal Rajtmajer, Roman Škala, Martin Petrášek a Radek Vaník a výsledkem jejich spolupráce je projekt s názvem Pilsen Queen Tribute Band. Hudební projev tohoto seskupení lze charakterizovat jako precizní hudební reprodukci studiových verzí skladeb skupiny Queen včetně tolik charakteristických vokálů. Repertoár skupiny je tvořen množstvím skladeb, které tvoří téměř celou tvorbu skupiny Queen. Těžištěm vystoupení jsou však oblíbené Hity z alb The Works, A Kind Of Magic a The Game.

Krkonošské matky

15:45
Kapela Krkonošské matky vznikla jak jinak než u piva, toho Trutnovského, v hlavách dvou z kapelníků. Brzo se nakazil třetí a vznikl název Krkonošské matky. Rok 2018 přinesl výborného parťáka i zkušebnu. A tak kapela vyrazila na cestu. Hrajou výhradně vlastní skladby. Držte jim palce a podpořte je.
Členové kapely: Ríša, Honza, Michal a Adam

Komunál

17:30
Komunál, dříve Komunální odpad, je rock-metalová kapela z Chlumce nad Cidlinou založená v roce 1992. Patří mezi nejpopulárnější kapely východočeského kraje a mnohokrát vystupovala i v našem městě. Kapela za svoji existenci vydala celkem 14 CD a DVD. Lídrem skupiny je zpěvák Luboš Suchánek. Další členové kapely jsou Jarda "Bárt" Novák (klávesy), David Hlaváček (bicí), Pavel "Erny" Hanuš (kytara), Filip Litera (baskytara), Radek Plachetka (kytara).

Olympic

20:00
VSTUPENKY

Městské informační centrum - náměstí T. G. Masaryka 2, Dvůr Králové nad Labem

Videopůjčovna Pavel Tafil - Palackého 89, Dvůr Králové nad Labem

A NEBO ONLINE ZDE

Původní členové patří mezi zakladatele české rockové hudby, debutové album Želva je považováno za jedno z přelomových alb českého bigbítu. Po slabším období, kterým si skupina prošla v první polovině 70. let dvacátého století, nastává další z vrcholů tvorby v podobě konceptuální albové trilogie Prázdniny na Zemi, Ulice a Laboratoř. Tu už nahrává baskytarista Milan Broum, který do skupiny vnesl nejen moderní vidění rockové hudby, ale hlavně skvělé instrumentální výkony, o kterých přesvědčil už na svém prvním albu v sestavě Olympiku, kterým byl Marathón. Hrají hlavně melodické rockové písně s kvalitními texty a nápaditými aranžemi.

VaŤák

22:00
Místní Královédvorskou kapelu VaŤák, není třeba nejak moc přestavovat. Od roku 2003 po rozadu kapely White Baron, hraje největší hity od nejznámější a nejpopulárnější české kapely KABÁT. Členové kapely jsou Ivan Mann (Baskytara, sbory), Kamil Hroch (Kytara). Miroslav Koutník (Zpěv), Petr Páleník (Bicí) a Dan "Waltr" Komárek (Kytara).

Atlantis

24:00
Vznik kapely byl v roce 1980, základ kapely L. Hatle, P. Volanský a V.V olanský. Dnešní podoba kapely je L. Hatle, R. Kolář, P. Volanský, L. Verner a J. Prager.

Celým dnem Vás provede moderátor rádia Černá hora - Petr Ticháček. O přestávkách budou probíhat soutěže o ceny, prezentace piv a další zajímavosti.

Připomeňte si loňský první ročník Královédvorského Dne piva:FOTOGALERIE - Královédvorský den piva 2019 už je za dveřmi! Kdo bude v sobotu na náměstí ve Dvoře Králové vystupovat? Podívejte se na ukázky

Související články
Královédvorský den piva 2018 - podívejte se na velké video z akce
Vaše komentáře
Jak se vám líbila....17.08.2019 21:18, Reagovat
....letošní akce Den piva, určená zřejmě jen pro horních 5 - 10 obyvatel DKnL ?
Kam jdou z městské pokladny např. peníze "z radarů", že město musí takovouto akci zpoplatnit ?
Re:redakce, 18.08.2019 01:02, Reagovat
To nebyla akce města, ale soukromých pořadatelů, kteří potřebují z vstupného zaplatit kapely a organizaci, což je naprosto správné. Neměla by otázka být spíše opačně? Jak je možné, že je ve Dvoře tolik kulturních akcí zcela zadarmo?? Jak to, že se zábava několika někdy i hodě málo lidí platí z veřejných peněz??

Přečteno 3390x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místa
Učitel/ka VV (ZŠ Schulzovy sady)

Kuchař/ka (Domov důchodců)

Uklízečka (Domov sv. Josefa) 

Tým pro nové oddělení (Vividus East DKnL)Logoped/ka (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí