Vyhledej
Jaroměřsko > Co se děje > festivaly

Firma Daros profi slaví 15 let velkolepým koncertem 3 kapel

Redakce / 17.07.2020, Aktualizováno
UŽ DNES!!! Patnáctileté výročí společnosti DAROS Profi Dvůr Králové nad Labem bude slavit v pátek 17. července. Podívejte se na originální videopozvánku.
 
Připravili jsme pro vás originální pozvánku:

Už od 8 hodin ráno budou probíhat prezentace výrobců a dodavatelů. Odpoledne od 15 hodin bude taneční vystoupení skupiny Attitude. 

A po nich vystoupí hned 3 hudební skupiny: kapela VAŤÁK má připravenou speciální prodlouženou verzi koncertu. KRKONOŠSKÉ MATKY se těší, že si zahrají před domácím publikem. Třetí kapelou bude CREEDENCE REVIVAL. 


Bude výborná jedenáctka Krakonoš a spousta jídla. Velkou atrakcí bude soutěž Rodeový býk. Ten, kdo se udrží nejdéle, vyhraje SUD PIVA!


Vstupné je zdarma. Kdo bude chtít, může podpořit společnost Královédvorská Arnika, pro kterou budou na místě připravené zapečetěné kasičky. “Jsme velmi rádi, že nás firma Daros takto podpoří. Peníze které takto získáme, použijeme na výlety zejména klientů domova Sv. Josefa v Žirči, ale spolupracujeme i s Domovem důchodců a Diakonií,” děkuje zakladatelka Arniky Jana Štěpánová. Přečtěte si náš velký rozhovor se zakladatelem firmy Daros profi Rostislavem Holým. Generálním partnerem akce je DEN BRAVEN. Podívejte se na video z fotografií z firmy:

FOTOGALERIE - Firma Daros profi slaví 15 let velkolepým koncertem 3 kapel

 

Související články
Darosácká výdejna pro kutily! Firma Daros-profi BigMat připravila pro své zákazníky speciální službu

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2931x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
inzerce
Volná pracovní místa


Referent VÚP (MěÚ Dvůr Král. n. L.)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Obchodní zástupce (JUTA, a.s.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kuchař/ka (Domov sv. Josefa Žireč)Kalendář akcí
9.11.2020 10:00 - 13.12.2020 00:00
Nostalgické Vánoce 2020