Vyhledej
Jaroměřsko > Co se děje > Bazar, bleší trh

Benefiční akce pro Daníka - bazar v Miletíně (3. - 6. května 2019)

Redakce / 4.05.2019, Královédvorsko
Obecní úřad Zábřezí-Řečice pořádá další benefiční akci pro Danika, na kterou vás všechny zveme. Jedná se o burzu oblečení, hraček a dalších vĕcí za skvělé ceny, které si navrhnete sami. Na sbírku terapii pro Daníka jde 100 % vybraných peněz.
 
Navštivte nás v Miletíně na námĕstí od 3. do 6. května.
 

Terapie pro Daníka - věc dlouhodobá

Daník je osmiletý nechodící chlapeček z Královédvorska, který má však šanci postavit se jednou na nohy. Tři roky tvrdě cvičí. Umí si sednout, leze po kolínkách, učí se zvednout se na nohy, obléknout si tričko. V létě se začal na takovém složitém přístroji učit, jak se dělají kroky. Čeká ho ještě hodně práce, než začne sám chodit, ale věříme, že to dokáže. 

Daník i jeho rodiče děkují však za šanci, kterou dostal od široké veřejnosti díky vybrané částce na dosavadní léčbu. Na jeho podporu se konaly v regionu charitativní akce  - koncerty, velký rodinný den, vánoční bazárek, fotky pro Daníka apod. 
Jeho léčba na rok 2019 je vyčíslena na 250 tisíc Kč. 
Daníkova léčba bude ještě dlouhá, ale pokroky jsou již nyní zřejmé.  

Možnosti pomoci


Potřebujeme tak získat 200 lidí, kteří každý měsíc pošlou 100 Kč na Daníkův transparentní účet. Nebo se účastní námi pořádaných akcí, jakou je aktuálně bazar v Miletíně. 
Děkujeme však i za jednorázové příspěvky.  

Více o Daníkovi a jeho léčbě najdete na https://terapie-pro-danika.webnode.cz/

Dana Rejlová


 

Související články
Sbírka "100 korun pro Daníka" - pomozte mu získat další terapii
Reportáž a částka 10 000 Kč od TV Barrandov pro Daníka (úterý v 18:30 hod.)
Na pomoc Daníkovi se díky koncertu vybralo 16 700 Kč
Pozdrav od Daníka - poděkování všem, kdo pomáhají!

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 332x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
02.06.2020 - Místa ve vlacích bude opět možné rezervovat přes rezervační systém Českých drah, a to od půlnoci z 2. na 3. června 2020. S výjimkou spojů SC Pendolino, bude zatím předprodej omezen na období od 3. do 13. června 2020.
25.05.2020 - Město Hradce Králové rozdělí mezi místní podnikatele zasažené koronavirovou krizí deset milionů korun. Schválením programu Antivirus - program peněžité pomoci o tom dnes rozhodli zastupitelé města. Město tím chce zmírnit dopady zejména na drobné podnikatele a živnostníky, kteří museli v době nouzového stavu uzavřít provozovny. Příspěvek bude činit až 25 000 korun pro jednoho žadatele.
04.05.2020 - Dnes se opět sejde Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje, které bude mimo jiné hlasovat o dotacích pro regionální rozvoj, životní prostředí a zemědělství, které na svém minulém zasedání neschválilo.
29.04.2020 - Od 1. května se otevírají informační centra národních parků a jeskyní v ČR.

Volná pracovní místa

Právník/právnička (MěÚ Dvůr Kr. n. L.)

Vedoucí OŽP (MěDvůr Králové n. L.) 

Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí