')
Vyhledej
Jaroměřsko > Názory/komentáře > Petr Novák

Otevřený dopis České straně sociálně demokratické

anonymně / 21.03.2018, Jaroměř - Jaroměřsko
Pan Petr Novák z Jaroměře komentuje aktuální politickou situaci v České republice otevřeným dopisem adresovaným ČSSD.
 

Přátelé,

obracím se na Vás s obavou, že Vaše strana zcela ztratí svou tvář, pokud ji vůle k moci dovede do vlády s úhlavními nepřáteli.

Uvědomte si prosím, že Vaši nepřátelé nejsou ostatní demokratické strany, to je Vaše přirozená konkurence nikoliv v boji o hlasy občanů, ale v prosazení pro ně nejlepšího státu.

Vaši skuteční nepřátelé jsou komunisti a extrémní pravice Agrofert. Komunisti se vymezili z okruhu demokratických stran nejdřív tím, že si drze ponechali komunismus v názvu, ačkoliv tím porušují zákon o Podpoře a propagaci hnutí směřujících k potlačení práv a svobod občanů, pokračují v politice kolaborace s Ruskem, ve snaze vyvést Českou republiku ze svazku se Západem a nakonec i výrokem jejich policejního experta Vondráčka o demokratické žumpě.

Na druhé straně se Vám otevírá náruč bezohledného komunistického kapitalisty, který na prahu i za prahem zákonnosti požírá jednu menší firmu za druhou a ke svým zaměstnancům nemá žádný lidský vztah. V tomto místě kruhové vzorkovnice politického spektra setkává se krajní levice s krajní pravicí ve shodě o postupné likvidaci demokracie. Zvažte prosím, zda v takovém spolku neztratíte definitivně svoji tvář. Dědictví vynikajících osobností vaší strany, které zasvětily životy sociálnímu pokroku a humanitě Vás zavazuje k pokračování v jejich záslužné práci, jejíž podstata zůstává stejná – jakou míru solidarity přijme na sebe stát, aby ji vykonával svými institucemi a kolik se na to vybere daní. To je program na další staletí a smysl Vaší existence, nikoliv lopotné úsilí spojit se s čertem ďáblem k dosažení podílu na moci. Neobstojí ani argument, že jako členové vlády budete mít pod kontrolou Babišovy soukromé rejdy, spíše naopak, Vaše přítomnost bude vládu Agrofertu legalisovat.

Pokud se tento Váš sebezničující manévr opírá o vůli členské základny, žádám Vás alespoň o dodržení slíbeného a neustavičně deklarovaného požadavku, že premiérem nesmí být trestně stíhaná osoba se soudem potvrzenou minulostí agenta STB!

Pokud byste tohle svým jednáním dopustili, vězte, že bude překročena mez obvyklých politických pútek a společnost rozdělí skutečná nenávist. Andrej Babiš se svojí dvojí zátěží ničí politiku a hlavně zdravé sebevědomí národa smazáním rozdílu mezi dobrem a zlem, mezi zákonností a podvodem. I kdyby byl nevinen před Pravdou Boží, neměl lézt do politiky, dokud se náležitě neočistí. On ale zjevně počítá s tím, že jsme ztratili paměť, vkus a rozum.

Estébák v nejvyšší funkci státu je nepřekonatelnou potupou a výsměchem všem, kdo se podíleli na sametové revoluci a zároveň i zpochybněním jejího příliš sametového průběhu.

Přátelé, přeji Vám, abyste našli odvahu k mravnosti, zachovali se čestně a Vaši úctyhodnou stranu zachovali pro budoucí demokratické klání, jehož jediným smyslem je šťastný život občanů České republiky.

Petr Novák z Jaroměře

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 137x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
08.10.2019 - Krajské pracoviště BESIP zve řidiče a řidičky na kurz s názvem "Za volantem v bezpečí" zaměřený na zlepšení a zdokonalení řidičských dovedností. Kurz se koná v neděli 13. října 2019 od 8:30 do 15:30 hod. na polygonu na letišti v Hradci Králové. Vlastní auto nutností. Zájemci se mohou hlásit na: besip-hk@cspsd.cz.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Operátor/ka ve výrobě (Hartmann Rico)

Fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Tajemník úřadu (Dvůr Králové n. L.)

Ošetřovatel/sanitář (Domov sv. Josefa)

Všeobecná/praktická sestra (Domov sv. Josefa, Žireč)

Odborný referent OŽÚ (MěÚ Dvůr Králové n .L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)


Kalendář akcí
30.11.2019 14:00 - 30.11.2019 18:30
Mikulášská besídka
1.12.2019 14:30 - 1.12.2019 18:30
ADVENTNÍ NEDĚLE V DUBENCI
22.02.2020 20:00 - 23.02.2020 03:00
Dubenecký Obecní ples 2020