Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Jaroměřsko > Krimi

Auto skončilo na střeše

anonymně / 13.04.2018, Jaroměřsko
Včera 12.4. krátce po půl páté odpoledne došlo na silnici II. třídy v katastru obce Černilov k havárii osobního vozidla. Řidič auta značky BMW, který jel od Černilova na Libřice, nepřizpůsobil rychlost jízdy vlastnostem vozidla a zejména svým schopnostem, kdy po projetí levotočivé zatáčky dostal smyk a vyjel do protisměru.
 
Přejel silniční příkop, kde narazil do stromu, který vyvrátil ze země a přerazil jeho kmen. Poté se přetočil a skončil na střeše. Čtyřicetiletý muž byl z místa nehody převezen rychlou záchrannou službou do hradecké fakultní nemocnice, odkud byl po vyšetření bez zranění propuštěn. Dechová zkouška byla u něho negativní.
Policisté technickou závadu, jako příčinu dopravní nehody, ohledáním nezjistili, kvůli závadám zadrželi osvědčení o registraci vozidla a muži za přestupek udělili blokovou pokutu. 
Zdroj: policie.cz
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 44x
 
 
 
Zpět
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
23.10.2018 - Personální agentura Addeco vydala zprávu, ve které tvrdí, že podzimní brigádnické práce (pokladní vybalování zboží apod.) v našem regionu letos budou odměněny 130 Kč/hod - je to o 8 procent více než loni. Tak good luck při hledání :-)

Volná pracovní místa
Kalendář akcí
28.04.2019 10:00 - 28.04.2019 13:00
VAŠEK KREJČÍK - ŽIJTE JÓGU