Vyhledej
Šikovné nákupy
Jaroměřsko > Sport > hokej

HC Jaroměř třetí! V Novém Bydžově rozhodlo prodloužení.

anonymně / 9.03.2018, Jaroměř - Jaroměřsko
Ve středu 7. 3. bojoval tým HC Jaroměř o bronzovou medaili na ledě Nového Bydžova. Ač byl zápas velmi vyrovnaný a napínavý až do úplného konce, zvítězila Jaroměř v prodloužení 3:4.
 

Ve středu 7.3. jsme zajížděli na led Bydžova, kde jsme mohli vybojovat bronz. Utkání jsme zahájili aktivněji a vypracovali si několik šancí, které jsme však nedokázali využít, a tak trestal soupeř. V 6. minutě se zjevil sám před bránou Postolka a vstřelil první branku utkání. Ovšem hned v 8. minutě se nám podařilo vyrovnat z hole Hamáčka, který prostřelil Veselého. Po první třetině byl tak výsledek 1:1.

Do druhé třetiny jsme vstoupili výborně. Díky několika přesilovkám jsme si vypracovali tlak a hromadu šancí, které jsme ovšem nedokázali využít, a tak se opakoval scénář z první třetiny, kdy se domácí opět dostali do vedení. Tentokrát z hole Nedbala, který využil ve 32. minutě přesilovou hru 4 na 3. Naštěstí pro nás se ještě v téže minutě podařilo vyrovnat Mišincovi, který uklidil puk do prázdné brány po bombě Vejmana od modré čáry. Ve 35. minutě bylo nařízeno trestné střílení po faulu na Kozáka. Ten se snažil Prokše vymíchat, ale Prokš ho skvěle vystál a bravurně tento nájezd zlikvidoval. Stav po druhé třetině byl 2:2.

Třetí třetinu jsme zahájili opět úspěšně a tentokrát i  gólově. Ve 44. minutě nejprve Veselý vychytal perfektně Pekárka, na následnou dorážku Všetečky byl již krátký – 2:3. Poté jsme měli puk na hokejkách a soupeři ho půjčovali jen vyjímečně. Jenže 5 minut před koncem jsme se začali bát  o výsledek a úplně přestali hrát, čehož využili domácí, kteří v 56. minutě vyrovnali z hole Cháry – 3:3. Po 60ti minutách byl stav nerozhodný, díky čemuž následovalo prodloužení.


Celý článek si můžete přečíst ZDE.

 

Související články
Hokejisté Jaroměře vyhráli základní část krajské ligy, ve čtvrtfinále vyřadili Hronov a v semifinále vyzvou Novou Paku!

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 115x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
InzerceVolná pracovní místa
Vedoucí sociálních služeb (Domov sv. Josefa, Žiraf)

Všeobecná zdravotní sestra (Léčebna zr. vad, DKnL)

Učitel II. stupeň ZŠ - aprobace M (ZŠ Bílá Třemešná)

Kuchař/ka (Domov důchodců)

Technolog (JUTA, a.s. DKnL)


Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí