Vyhledej
Šikovné nákupy
Jaroměřsko > Služby občanům > Práce

Nabídka práce: vedoucí sociálních služeb (Domov sv. Josefa v Žirči)

Redakce / 4.05.2021, Práce - Služby občanům
V Domově sv. Josefa v Žirči hledají do svého týmu vedoucí sociálních služeb. V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis do 20. 5. 2021. Více informací dále v článku.

Vedoucí sociálních služeb

Požadavky na pracovní pozici:

  • důkladná znalost zákona č. 108/2006 Sb. o soc. službách, vyhlášky č. 505/2006
  • odpovídající vzdělání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.
  • dobrá znalost standardů kvality sociálních služeb
  • znalost práce na počítači (Office 365), znalost programu Cygnus 2 výhodou
  • zkušenost s vedením týmu
  • zkušenosti na pozici sociální pracovník min. 3 roky
  • řídící a koordinační schopnosti, zkušenosti s metodickým vedením výhodou
  • znalost individuálního plánování výhodou
  • schopnost samostatně rozlišovat priority v plnění úkolů, přijmout odpovědnost a rozhodnout

Pracovní náplň:

  • koordinuje, plánuje a kontroluje jednotlivé sociální služby (odlehčovací služba, odborné sociální poradenství, chráněné bydlení, DOZP)
  • metodicky vede sociální pracovníky na jednotlivých sociálních službách
  • podílí se na metodikách, pracovních postupech a standardech kvality sociální služby - vyžaduje a kontroluje jejich dodržování v praxi
  • vede porady se sociálními pracovníky
  • spolupracuje s ostatními vedoucími na zajištění chodu zařízení
  • spolupracuje s vedením organizace na rozvoji sociálních služeb
  • kontrolní činnost
  • řešení mimořádných situací ve spolupráci s vedení Domova sv. Josefa

Nabízíme:

  • příjemné a klidné pracovní prostředí v zařízení s rodinnou atmosférou
  • podpora profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • nástupní plat 26.000 Kč - 32.000 Kč
  • obědy (výběr ze 3 jídel) za cenu á 20 Kč
  • po zapracování firemní benefity až do výše 16.500 Kč/rok - příspěvek na dovolenou, masáž, sport, kulturu, aktivity dětí atd.
  • 25 dní dovolené
  • možnost prohlídky pracoviště
  • nástup dohodou

Více informací:

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis do 20. 5. 2021.

Vaše komentáře

Přečteno 408x

Hodnocení článku:

Inzerce

Volná pracovní místa
Učitelé II. stupeň ZŠ (ZŠ Sch. sady, DKnL)

Vedoucí sociálních služeb (Domov sv. Josefa, Žireč)

Všeobecná zdravotní sestra (Léčebna zr. vad, DKnL)

Učitel II. stupeň ZŠ - aprobace M (ZŠ Bílá Třemešná)

Kuchař/ka (Domov důchodců)

Technolog (JUTA, a.s. DKnL)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)

Kalendář akcí