Vyhledej
Jaroměřsko > Služby občanům > Práce

Město Dvůr Králové nad Labem vypsalo výběrové řízení na tajemníka úřadu (do 20. 12. 2019)

Redakce / 11.10.2019, Dvůr Králové nad Labem
Město Dvůr Králové nad Labem vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů ve znění pozdějších předpisů výběrové řízení na obsazení pracovní pozice vedoucí/ho úřadu – tajemnici/tajemníka. Uzávěrka přihlášek je 20.12.2019 ve 12:00 hod.

Pozice: Tajemník Městského úřadu Dvůr Králové nad Labem

druh práce: vedoucí úřadu – tajemnice úřadu/tajemník úřadu

místo výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem

platová třída*: 12. třída

pracovní poměr: na dobu neurčitou

termín nástupu: 01.04.2020, případně později dle dohody

Předpoklady:

Zákonná kritéria pro jmenování vedoucího úřadu:

  • Splnění předpokladů podle § 4 zák. 312/2002 Sb., v platném znění:

  • státní občan České republiky, popř. cizím státním občanem, který má v ČR trvalý pobyt

  • způsobilost k právním úkonům,

  • bezúhonnost

  • Splnění předpokladů stanovených zvláštním zákonem č. 451/1991 Sb., v platném znění:

  • není evidován jako osoba uvedená v § 2 odst. 1 zákona č. 451/1991 Sb., v platném znění, kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizacích ČSFR, ČR a SR.

  • skutečnosti uvedené v § 2 odst. 1 písm. a) a b) tohoto zákona dokládá občan osvědčením vydaným Ministerstvem vnitra ČR, skutečnosti uvedené v § 2 odst. 1 písm. d) až h) čestným prohlášením.

  • Splnění předpokladů podle § 5 zák. 312/2002 Sb., v platném znění:

  • nejméně tříletou praxi
    a) jako vedoucí zaměstnanec (dle § 11 zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce),

b) při výkonu správních činností v pracovním poměru k územnímu samosprávnému celku nebo při výkonu státní správy v pracovním nebo služebním poměru ke státu,
c) ve funkci člena zastupitelstva územního samosprávného celku dlouhodobě uvolněného pro výkon této funkce.

Délka praxe podle odstavce a), b) a c) musí být splněna v průběhu 8 let bezprostředně

předcházejících jmenování do funkce.

Požadavky zaměstnavatele:

  • vysokoškolské vzdělání včetně bakalářského,

  • znalost zákona o obcích a dalších souvisejících předpisů, znalost zákoníku práce, správního řádu, zákona o úředních samosprávných celků,

  • komunikační schopnosti a umění jednat s lidmi,

  • schopnost rychlé orientace v nové problematice,

  • uživatelská znalost práce na PC,

  • časová flexibilita,

  • vysoké pracovní nasazení, organizační a rozhodovací schopnosti,

  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, seriózní vystupování,

  • odolnost vůči stresu,

  • řidičské oprávnění skupiny B a ochota řídit referentské vozidlo.

Uvítáme:

  • praxe ve veřejné správě a zkoušky odborné způsobilosti výhodou,

  • znalost cizího jazyka výhodou,

  • základní znalost města Dvůr Králové nad Labem a správního obvodu obce s rozšířenou působností,

  • zkušenosti s projektovým řízením OPZ.

Nabízíme:

  • náročnou, ale zajímavou práci s profesionálním kolektivem zaměstnanců,

  • zaměstnanecké benefity,

  • příspěvek na penzijní připojištění,

  • v případě potřeby služební byt.

Náplň práce:

  • komplexní zajišťování pracovněprávních vztahů zaměstnanců obce, zařazených do městského úřadu,

  • zabezpečování koncepce rozvoje a komplexního zajištění přenesené působnosti výkonu státní správy ve správním obvodu města,

  • řízení a koordinace činnosti úřadu, vydávání vnitřních směrnic městského úřadu a další,

  • zabezpečování jednání rady města a zastupitelstva města a plnění úkolů, které z těchto jednání vyplynou.

Bližší informace k obsahu práce Vám podá Ondřej Kudrnáč, tajemník úřadu, a Jan Jarolím, starosta města.

Uzávěrka přihlášek: 20.12.2019, ve 12:00 hodin (v této lhůtě musí být přihláška doručena Městskému úřadu Dvůr Králové nad Labem) obálku označit „VŘ – tajemnice úřadu/tajemník úřadu - neotvírat“.

Přihlášky v písemné podobě s požadovanými doklady zasílejte na adresu:

Městský úřad Dvůr Králové nad Labem

Ing. Jan Jarolím, starosta města

nám. T. G. Masaryka čp. 38

544 17  Dvůr Králové nad Labem

Náležitostí přihlášky jsou:

  • jméno, příjmení a titul zájemce, datum a místo narození zájemce, státní příslušnost, místo trvalého pobytu zájemce, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, uvedení telefonického a případně elektronického kontaktu, datum a podpis zájemce.

K přihlášce připojte:

  • motivační dopis,

  • koncepci řízení městského úřadu s následnou prezentací při ústním jednání,

  • strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se zejména správních a řídících činností,

  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (nelze nahradit čestným prohlášením, ani kopií žádosti o výpis z evidence Rejstříku trestů s datem podání žádosti); u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením). Výpis z evidence Rejstříku trestů je možné na počkání získat na recepci Městského úřadu Dvůr Králové nad Labem.

  • ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání,

  • osvědčení o zvláštní odborné způsobilosti, pokud ji uchazeč má,

  • osvědčení Ministerstva vnitra ČR a čestné prohlášení ve smyslu § 2 odst. 1 zákona č. 451/1991 Sb., v platném znění. Lustrační osvědčení ani čestné prohlášení nepředkládá uchazeč narozený po 01.12.1971,

  • podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění:

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám souhlas k jejich zpracování a uchování“.

* zařazení do platové třídy je v souladu s NV č. 222/2010 Sb., kterým se stanoví katalog prací
  a kvalifikační předpoklady zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění
  pozdějších předpisů; odměňování se řídí NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech
  zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (příloha č. 2)

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami. Bez nich nebude Vaše přihláška úplná a nebude zahrnuta do výběru uchazečů. Po ukončení výběrového řízení Vám budou Vaše doklady zaslány zpět.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Vaše komentáře

Přečteno 666x

Hodnocení článku:

24.10.2019 - Od pátku 25. října 20:00 hod. do úterý 29. října 6:00 hod. bude mimořádně mimo provoz informační systém CZECH POINT. Nebude tak možné využít těchto služeb ani na jiných místech než jsou úřady (např. informační centra apod.)
08.10.2019 - Krajské pracoviště BESIP zve řidiče a řidičky na kurz s názvem "Za volantem v bezpečí" zaměřený na zlepšení a zdokonalení řidičských dovedností. Kurz se koná v neděli 13. října 2019 od 8:30 do 15:30 hod. na polygonu na letišti v Hradci Králové. Vlastní auto nutností. Zájemci se mohou hlásit na: besip-hk@cspsd.cz.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Operátor/ka ve výrobě (Hartmann Rico)

Fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Tajemník úřadu (Dvůr Králové n. L.)

Ošetřovatel/sanitář (Domov sv. Josefa)

Všeobecná/praktická sestra (Domov sv. Josefa, Žireč)

Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Kalendář akcí
29.11.2019 20:00 - 29.11.2019 22:00
NA STOJÁKA
30.11.2019 14:00 - 30.11.2019 18:30
Mikulášská besídka
1.12.2019 14:30 - 1.12.2019 18:30
ADVENTNÍ NEDĚLE V DUBENCI
7.12.2019 20:00 - 8.11.2019 23:00
AC / DC tribute
4.01.2020 09:30 - 4.01.2020 15:30
Active sport Zaloňovská desítka 2020