Vyhledej
Jaroměřsko > Co se děje > akce na víkend

Víkendové akce 10. - 12. 2. 2017

anonymně / 5.02.2017, Královédvorsko
V pátek pošlete děti do Jedničky na Valentýnskou párty a vy si zajeďte do Trutnova na večerní jogový relax. V sobotu se vypravte do Josefova na extrémní závod nebo na kurz sebeobrany na Slovany. Večer věnujte hudbě ve špindlerovském ledáriu a v neděli bude v Hankově domě hrát divadlo ze Zlína pohádku o Křemílkovi a Vochomůrkovi. A hlavně si nadcházející víkend pěkně užijte.
 
10. 2. 2017 od 18 hodin

Valentýnská párty - DDM Jednička

Zveme všechny holky a kluky od 8 let na párty plnou srdíček. Něco hezkého si vyrobíte, zasoutěžíte si o valentýnské ceny a chybět nebude ani klasická diskotéka a hry. Pochlubit a občerstvit se můžete donesenými dobrůtkami v srdcové, růžové, červené či jiné podobě.

Cena: 35 Kč

Zájem se hlaste emailem na lucie.pospisilova@ddmdvurkralove.cz nebo telefonicky 724 941 834.


10. 2. 2017  18 - 19 hodin

Jemná jóga s prodlouženou relaxací - Sádhana yoga studio, Trutnov

Podvečerní jógové protažení a uvolnění s prodlouženou relaxací. 
Relax s veškerou láskou, již jste schopni k sobě samým cítit a poskytnout.

Přijďte se na konci týdne zrelaxovat jógovým cvičením. Vaše tělo i mysl dostane čas na to se zastavit, nabere novou sílu a energii. Lekce je vhodná i pro začátečníky. 
REZERVACE NUTNÁ!! (přes webové stránky nebo stačí sms na 774 314 413)11. 2. 2017 od 9 do 14 hodin


Tento seminář reálné sebeobrany je určen široké veřejnosti bez rozdílu věku. Instruktoři účastníkům představí systém sebeobrany PROFI Defence v jednoduché a účinné formě. Rovněž si budete moci vyzkoušet obranu pomoci denních potřeb k zesílení obrany a v závěru reálnou obranu pomocí obleků Black Man.
Seminář sebeobrany bude zaměřen na přímý útok v postoji a na něj bude navazovat pokračovací ve znevýhodněných pozicích. Povedou ho akreditovaní instruktoři Ministerstva školství a tělovýchovy a členové prevence kriminality Městské policie.

Cena: 500 Kč, přihlášky posílejte na sdtmpdk@seznam.cz11. 2. 2017

Winter Gladiator race - Jaroměř - Josefov

Závod s naprosto jedinečnou atmosférou pevnostního města Josefov, kterou ještě umocní zimní edice GLADIATOR RACE. Pro dospělé je připraven závod na 5 km dlouhé trati a 20+ překážek. I v tomto zimní závodě je myšleno na děti s trasou 1 km a více než 7 překážkami.
Registrujte se včas, místa docházejí!!!!!

Vstupné: děti 150 Kč, dospělí LISTOPAD, PROSINEC : 850 Kč, LEDEN, ÚNOR 1.000 Kč Na místě 1.150 Kč


11. 2. 2017 od 16:30

Hudební večer v ledáriu - Špindlerovské ledárium

Nenechte si ujít jedinečný koncert na vrcholu Plání ve Špindlerovském Ledáriu. Vystoupí moderní dívčí elektrické smyčcové trio INFLAGRANTI. 

Vstupné včetně zpáteční jízdenky lanovkou 390 Kč.12. 2. 2017 od 10 hodin


Divadelní čtyřlístek Daleko za lesem, na pasece. Pod stromy, pod mechem a kapradím stojí pařezová chaloupka. A kdo v ní bydlí? Dva roztomilí mužíčkové. Jeden spíše hubeňour. Druhý spíše tlouštík. Křemílek a Vochomůrka. Radostně spolu hospodaří. Společně prožívají spoustu veselých a hravých příhod. A... slyšíte? Z chaloupky se ozývá: "Vochomůrko vstávej". Veselá pohádka, plná hravosti, humoru a písniček. 
DIVADLO SCÉNA ZLÍN. 

Vstupné: 100 Kč 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1376x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět