Vyhledej
Novinky emailem
Jaroměřsko > Co se děje > akce na víkend

Strašení v regionu pokračuje: akcím o víkendu vévodí strašidla (4. - 6. listopadu 2022)

Redakce / 4.11.2022, Královédvorsko
Dušičky a Halloween se nám propisují i do dalšího víkendu, takže pokud jste nestihli vystrašit sebe nebo děti v minulém víkendu máte možnost to dohnat nyní. Samozřejmě v nabídce jsou i jiné akce - a to i v našem tradičními seznamu!

FOTOGALERIE - akce víkend strašení listopad 2022

STRAŠIDELNÉ AKCE

Drakulova cesta

4.-5. listopadu, pevnost Josefov, Jaroměř

Pevnost Josefov ve spolupráci s DDM Klíč připravili v Josefově vzácné návštěvy s tajemnou minulostí! Kteří mrtví se ukáží tentokrát a co si pro vás vymysleli za nástrahy musíte již zjistit sami... Nutná rezervace! Vstupné 100 Kč.

Strašidlení

Pátek 4. listopadu, start 17:30 -18:00 hod., Vítězná (OÚ Kocléřov). Dobrodružná stezka plná zážitků, legrace i strašidýlek.

Halloweenská stezka

Pátek 4. listopadu od 18 hod., Choustníkovo Hradiště (u bývalé školky - čp. 79). Lampióny a baterky s sebou soutěž o nejhezčí masku, večer promítání pohádky, občerstvení zajištěno.

Bubákoviny

Sobota 5. listopadu od 17 hod. Doubravice - na fotbalovém hřišti. Světýlko vemte s sebou, stezka není vhodná pro kočárky. Opékání špekáčků a teplé nápoje i pro dospělé zajištěné!

Tamborův duch řádí v pivovaru

Sobota 5. listopadu od 15 do 19 hod., pivovar Tambor, Dvůr Králové. V 16 hodin prohlídku pivovaru, délka 45-60 minut, není bezbariérové. Teplé občerstvení i nápoje na místě. 

Uspávání strašidel

Neděle 6. listopadu od 15:30 / 16:30 hod., DDM Jednička Dvůr Králové 

Tradiční podvečerní akce, je rozdělena na dvě části - pohádku a horor. Navštívit můžete obě části nebo si vybrat jen jednu. V té první se od 15:30 hod. na zahradě DDM setkají děti s hodnými strašidly, jako jsou bílá paní, vodník nebo černokněžník, v té druhé na dopravním hřišti se chystají ta zlobivější strašidla jako je upír, mumie, smrťák, vlkodlak a další. Skončí okolo 17.00 uspáním strašidel. V budově DDM se můžete zahřát horkým čajem a zabavit se v tvořivé dílničce. Do části s názvem Horor můžete vstoupit v čase 16.30 – 17.30 a strašidla se s vámi rozloučí okolo 18.30 hodin. Při vstupu získáte plánek rozmístěných strašidel. Některá strašidla vám nabídnou drobnou odměnu, pokud u nich prokážete odvahu nebo splníte úkol. Zbývající si můžete prohlédnout nebo se s nimi vyfotit. Akce se uskuteční za každého počasí. Vstupné je jednotné 30 Kč/osobu a platí pro obě místa konání dohromady.


Zámecký Halloween

Neděle 6. listopadu od 17:30 hod., nádvoří zámku v Hořicích. Tajemná strašidelná stezka zámkem v Hořicích. Malé občerstvení na místě, vstupné dobrovolné. 


OSTATNÍ AKCE


Zavírání hradu Pecka

sobota 5. listopadu 2022 od 10 do 16:21 hod, hrad Pecka. Prohlídky během dne, šermířská vystoupení v 13 a 15 hod.


Melody boys

Sobota 5. listopadu od 20 hod.,  restaurace U Námořníka. Melody boys zahrají v restauraci U námořníka, přijďte si je poslechnout. 


Sejdeme se na hřbitově

Neděle 6. listopadu od 14 hod., portál hřbitova na Gothardu, Hořice. Dušičková vycházka s Oldřiškou Tomíčkovou z Městského muzea Hořice po Novém hřbitově na vrchu Gothard. Svíčku s sebou.


Moderní deskové hry

Neděle 6. listopadu od 15 do 17 hod. knihovna Slavoj, sálek knihovny. Zveme děti i rodiče. K výběru nabízíme desítky her. Koná se v sálku knihovny, vstup volný (otevřený zadní vchod). 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 756x