Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Jaroměřsko > Akce

Tajný výlet (20. ledna 2018)

20.01.2018 - 20.01.2018
Královédvorsko, Jičínsko

Turistická akce - výlet na neznámá a méně známá místa našeho kraje
Vstupné: 450 Kč
Pořadatel: DDM Jednička Dvůr Králové nad Labem
Kontakt: vladimir.jiricka@ddmdvurkralove.cz, 775 621 550

V rámci tradičního cyklu výletů RODINNÉ VÝPRAVY, který je určen pro děti, mládež, dospělé i rodiče s dětmi, jsme tentokrát připravili TAJNÝ VÝLET. Protože některé z cílů jsou mimo železnici, vydáme se tentokrát na cestu mikrobusem firmy Šormbus. 
Opět jsme připravili zajímavý program včetně několika méně známých nebo ne běžně dostupných cílů. Uvidíte, že i v našem kraji jsou místa, o kterých možná víte a přece je neznáte. Prozradíme jen tolik, že se podíváme do historických prostor a také na jedno město z výšky, uvidíte starý stroj, navštívíme jistou dílnu, kde vznikají umělecké předměty. Také nahlédneme do méně obvyklé stavební památky a vystoupíme na poměrně neznámou vyhlídku. Čas bude i na dobrý oběd v restauraci a závěrečné posezení v zajímavé kavárně. 
Protože jde o Tajný výlet, více neprozradíme. Konkrétní cíle našeho výletu se dozvíte ze "zjevného pergamenu", který obdržíte krátce po startu. Určitě ale nebudete litovat.Těšíme se na vás!  

Vladimír Jiřička

Více  Leták  
Datum zveřejnění: 5.01.2018

Komentáře
 
Přidat komentář
Vypsat označené komentáře
Vypsat všechny komentáře
Zobrazit všechny chronologicky

05.09.2018 - Na území Královéhradeckého kraje ode dneška neplatí zákaz rozdělávání a manipulace s ohněm ve volné přírodě
11.08.2018 - Od dnešního dne je již opět otevřena a zprůjezdněna železniční stanice Jaroměř. Je tak konec výlukám!

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí