Vyhledej
Jaroměřsko > Sport > hokej

HC Jaroměř slaví v krajské hokejové lize 3. místo! Podívejte se na všechny góly posledního zápasu v Hronově.

Redakce / 2.03.2017, Jaroměřsko
Zápas se odehrával ve Wikov aréně v Hronově a Jaroměřští už měli jedno domácí vítězství náskok. Věděli, že v Hronově mohou rozhodnout. Hronovští však i přes velkou marodku byli odhodlaní posunout souboj do odalšího zápasu v Jaroměři. Už se jim to ale nepodařilo.

Ke druhému utkání o třetí místo jsme zajížděli do Hronova. V první třetině byla hra vyrovnaná. Ujala se až souhra z 13. minuty a to když zpoza branky našel hlavnička Karla, který svou šanci proměnil, 0:1.

Ve druhé třetině už jsme jasně lepší. Hronov opět hraje hru na brejky. Přesně v polovině zápasu se trefuje z přesilovky Hlavnička, 0:2. Ve 37. minutě ujel z trestné lavice Bujňák a z pravé strany prostřelil Mahdala, 0:3.

Ve třetí třetině dal ještě domácím naději Podzimek, který se trefil v 48. minutě z přesilovky. Jaroměř byla ale stále víc na puku a hlídala si stav utkání. V 58. Minutě se trefuje kapitán Merkl, 1:4. Hřebíček do rakve zatloukla dvojce Vejman a zakončující Kocián, 1:5. Určitě k tomu nejsem určený, ale včerejší tragický výkon na obě strany předvedl hlavní rozhodčí, který neměl utkání vůbec pod kontrolou. Nám to ale náladu nezkazilo a tak slavíme konečné třetí místo v krajské lize mužů 2016/17. Děkujeme všem fanouškům, že jsme si mohli zakřičet

TAK JSME TŘETÍ NO A COOOO !!!

Třetiny: 0:1, 0:2, 1:2

Branky a nahrávky: 13. Karel (Hlavnička, Čtvrtečka), 30. Hlavnička (Hamáček, Vejman), 37. Bujňák (Kocián), 58. Merkl (Hlavnička), 59. Kocián (Vejman), 48. Podzimek. Rozhodčí: Machač – Pechánek – Zeman. Vyloučení: 8:11 navíc Mahdal 10. min. OT. Střely na branku: 21:32. Diváci: 235.

HC Jaroměř: Navrátil (Prokš): Růta, Souček, Bujňák, Merkl, Ježík, Kukal – Světlík, Vejman, Kocián – Hlavnička, Hamáček, Čtvrtečka – Langpaul, Karel, Bečka.

HC Wikov Hronov: Mahdal (Kubeček): Glos, Podzimek, Dudadík, Mašek, Jurča, Vítek, Mlateček, Exner, Perutek, Franců, Štelzig.