Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Jaroměřsko > Služby občanům > Politika

Dnešní beseda Jiřího Hlavatého s občany bude přenášena živě na internet

Redakce / 30.11.2017
Dnes od 17 hodin proběhne v Kině svět ve Dvoře Králové nad Labem beseda Ing. Jiřího Hlavatého s občany našeho regionu.
 
Ing. Jiří Hlavatý promluví o svých zkušenostech s médii za poslední týdny, vysvětlí často diskutovaná témata a bude odpovídat na otázky občanů. Dotazy lze pokládat anonymně v předsálí na lístečkách a později i osobně v sále.

Pokud se vám nepodaří do kina přijít, můžete besedu sledovat na youtube kanálu portálu Královédvorsko.cz, kde bude rovněž zachován záznam ze setkání. Odpovídání na otázky diváků on-line přenosu se nepředpokládá, ale ještě to panu Hlavatému nabídneme.

Beseda bude přenášena v tomto okně:


Pokud vám výše zadaný odkaz nejde, zkuste prosím tento odkaz:
https://www.youtube.com/channel/UCccpfYexfRhETEsFdS8893A/live

Pokud bude youtube stávkovat, přesuneme se na facebook zde:
https://www.facebook.com/kralovedvorsko/

Inj. Jiří Hlavatý se stal v roce 2014 senátorem za Trutnovský obvod. V druhém kole senátních voleb zvítězil nad Adolfem Klepšem. Na podzim roku 2017 kandidoval na poslance - ve svém obvodu byl napsán až 18. místě kandidátky. I z této pozice ale získal díky přednostním hlasům mandát poslance, a zároveň mu tak zaniklo senátorské křeslo, což nevěděl. Ing. Jiří Hlavatý se rozhodl opět pro kandidaturu do Senátu - 24. listopadu se zřekl na ustavující schůzi Poslanecké sněmovny svého poslaneckého mandátu. 
Doplňující volby do Senátu se konají první lednový víkend, případné druhé kolo víkend se bude konat souběžně s prvním kolem voleb prezidentských. Adolf Klepš se však lednových doplňujících senátních voleb nezúčastní - 10. října 2017 ve svých 53 letech zemřel při výstupu na Sněžku.

Jan Holan
 

Související články
Senátor Jiří Hlavatý zvolen i do Poslanecké sněmovny!
Velký rozhovor s poslancem Ing. Jiřím Hlavatým
Kandidovat do Senátu znovu budu, i když Babiš nesouhlasí, říká nový poslanec Hlavatý

 
Vaše komentáře
jako Bureš30.11.2017 22:00, Reagovat
Hlavatý předvedl, jak se nemá chovat politik, když mu oponent položí nepříjemnou otázku a nesouhlasí s jeho názory. Jako politik přece neni vlastníkem jako ve firmě. Řvát na oponenta a neudržet nervy, to bohužel neumí. To, co předvedl musí voliče odradit. Mě určitě jako babišovec nezklamal, můj hlas nemá.
 
 
Přečteno 1829x
 
 
 
Zpět
05.09.2018 - Na území Královéhradeckého kraje ode dneška neplatí zákaz rozdělávání a manipulace s ohněm ve volné přírodě
11.08.2018 - Od dnešního dne je již opět otevřena a zprůjezdněna železniční stanice Jaroměř. Je tak konec výlukám!

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí