Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Jaroměřsko > Služby občanům > Hasiči

U Chvalkovic se srazil v pátek 1. září 2017 traktor se škodovkou

Redakce / 1.09.2017, Chvalkovice - Jaroměřsko
První zářijový den letošního roku byl nejenom ve znamení deště, ale také dopravních nehod. Hasiči jich na území Královéhradeckého kraje řešili jenom během pátečního dne více než patnáct a většinu z nich ve ztížených podmínkách způsobených vytrvalým deštěm. Jedna z nejvážnějších se stala u obce Chvalkovice.
 

 Při nehodě u Chvalkovic na Náchodsku došlo krátce po jedné hodině odpolední v zatáčce na silnici mezi Chvalkovicemi a obcí Dolany ke střetu traktoru (s přívěsem) a osobního automobilu značky Škoda Fabia. Traktoru se po střetu ulomilo a uvolnilo jedno ze zadních kol a skončil na boku, osobní vozidlo bylo nárazem odmrštěno mimo vozovku. K události vyjeli profesionální hasiči ze stanice Jaroměř. Na místě zjistili, že oba zúčastnění řidiči vyžadují ošetření. Vážněji zraněný byl muž, který cestoval sám v osobním vozidle. Hasiči mu nasadili krční límec, uložili ho do vakuové matrace a zraněnou paži mu zakryli sterilním obvazem. Následně muže předali do péče zdravotnické záchranné služby. Oba muži byli transportováni do zdravotnického zařízení. Hasiči na místě události strávili několik dalších hodin, když u havarovaných vozidel provedli protipožární opatření, asistovali policii a následně odstraňovali následky nehody. Dopravní provoz byl v místě obnoven až kolem šesté hodiny odpoledne.

 

Související články
Ve Dvoře Králové zůstalo ve výtahu uvězněno 7 osob
Ve Verdeku spadly traverzy z nákladního vozu
Nehoda osobního vozidla v ulici Krkonošská
V Nových Kocbeřích vyjelo auto mimo komunikaci

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1505x
 
 
 
Zpět
23.04.2018 - Dnes máte možnost sledovat přímý přenos zastupitelstva Královéhradeckého kraje.
12.03.2018 - Dnes v 19 hod. bude v Jaroměři na náměstí u kostela sv. Mikuláše demonstrace proti Andreji Babišovi. Každý může přijít vyjádřit svůj názor, vlajky a transparenty s sebou.
12.03.2018 - Náchodská nemocnice zrušila zákaz návštěv
09.02.2018 - Oblastní nemocnice Náchod a.s. vydala dnes odpoledne plošný zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů, a to ve všech nemocnicích ONN a.s. a na všech jejích odděleních. Stejný zákaz platí nemocnici Náchod, ale také Rychnov nad Kněžnou, Broumov, Jaroměř a Nové město nad Metují.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí