Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Jaroměřsko > Služby občanům > Hasiči

Požár osobního auta na parkovišti v Jaroměři

Redakce / 28.11.2017, Jaroměř - Jaroměřsko
Osobní automobil začal hořet v pátek 24. listopadu před desátou hodinou dopoledne na parkovišti obchodního centra v Jaroměři. Událost se stala v části Pražské Předměstí v Dolecké ulici.
 

Osobní automobil s pohonem na benzín a LPG začal hořet v motorovém prostoru. Požár lokalizovala hlídka Policie ČR dvěma přenosnými hasicími přístroji. Kontrolu nad událostí převzali po svém příjezdu profesionální hasiči Jaroměře. Povolán byl i vyšetřovatel příčin požárů. Ten jako příčinu požáru určil technickou závadu elektroinstalace (topení). 

Škoda na vozidle r. výroby 2001 byla vyčíslena asi na 12 tisíc korun.

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

 

Související články
Hasiči vyjížděli na Jaroměřsku o víkendu ke 3 dopravním nehodám
V Jaroměři opět hořely kontejnery

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 31x
 
 
 
Zpět
23.04.2018 - Dnes máte možnost sledovat přímý přenos zastupitelstva Královéhradeckého kraje.
12.03.2018 - Dnes v 19 hod. bude v Jaroměři na náměstí u kostela sv. Mikuláše demonstrace proti Andreji Babišovi. Každý může přijít vyjádřit svůj názor, vlajky a transparenty s sebou.
12.03.2018 - Náchodská nemocnice zrušila zákaz návštěv
09.02.2018 - Oblastní nemocnice Náchod a.s. vydala dnes odpoledne plošný zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů, a to ve všech nemocnicích ONN a.s. a na všech jejích odděleních. Stejný zákaz platí nemocnici Náchod, ale také Rychnov nad Kněžnou, Broumov, Jaroměř a Nové město nad Metují.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí