Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Jaroměřsko > Služby občanům

Distribuce předplacených periodik v obcích vázne nejen na Královédvorsku

Redakce, / 7.01.2018, Královédvorsko
Od nového roku přestala zajišťovat rozvoz objednaného denního tisku a časopisů Česká pošta. Do 31. prosince 2017 tuto službu zajišťovala celkem spolehlivě. Protože se však nedohodla s Mediaprintem na zvýšení ceny, byla jí vypovězena smlouva.
 

Staronově by to tedy měla dělat společnost PNS. Měla, měla, ale ve vybraných obcích nedělá. Nový distributor nemá obsazeny vybrané rajony lidmi a tudíž noviny tam nemá kdo rozvážet. 

Co je platné předplatné, když domů nic nechodí? Neumím si představit ten rachot, kdyby se toto událo dříve a lidi dělali zle. Asi by byl řádný rachot s padáním hlav zodpovědných. Dnes je nějaké ticho po pěšině a z odběratelů dělají dále poddajné ovce. Dokdy toto bude trvat, kde jsou hlasy zodpovědných? Bohužel mi asi nikdo neodpoví, protože v tomto chaostánu je jednotlivec plevel. Tak nezbývá než tisk odhlásit a vrátit se do středověké doby. Tenkrát noviny také nebyly. 

Jedná se o oblast Mostku a Horní Brusnice na Královédvorsku, kde nechodí objednaná periodika ani na úřady. Česká pošta však klasickou poštu doručuje. 

Autor: Luděk Hruš

 

Související články
Distribuci předplacených periodik mohou čtenáři řešit s vydavateli

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 84x
 
 
 
Zpět
23.04.2018 - Dnes máte možnost sledovat přímý přenos zastupitelstva Královéhradeckého kraje.
12.03.2018 - Dnes v 19 hod. bude v Jaroměři na náměstí u kostela sv. Mikuláše demonstrace proti Andreji Babišovi. Každý může přijít vyjádřit svůj názor, vlajky a transparenty s sebou.
12.03.2018 - Náchodská nemocnice zrušila zákaz návštěv
09.02.2018 - Oblastní nemocnice Náchod a.s. vydala dnes odpoledne plošný zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů, a to ve všech nemocnicích ONN a.s. a na všech jejích odděleních. Stejný zákaz platí nemocnici Náchod, ale také Rychnov nad Kněžnou, Broumov, Jaroměř a Nové město nad Metují.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí