Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Jaroměřsko > Služby občanům > Bezpečnost

Gladiátoři v Josefově přišli o cennosti. Vykradli jim auta.

Redakce / 4.09.2017, Josefov - Jaroměřsko
Během extrémního závodu v Josefově, který se konal v pátek 1. a sobotu 2. září 2017, kdosi vykradl vozy několika sportovcům. Zatímco účastníci se snažili vyniknout v překonávání obtížných překážek na trati závodu, neznámý poberta vynikl v jiné disciplíně, a sice překonal zamčené dveře u třech aut a sebral z nich peníze, doklady, telefony i oblečení za téměř 60 tisíc korun.
 

Po dosud neznámém pachateli či pachatelích krádeže vloupáním do vozidel účastníků víkendového závodu v extrémním zdolávání překážek pátrají policisté z obvodního oddělení v Jaroměři. V sobotu 2. 9. 2017 mezi půl devátou dopoledne a pátou odpoledne někdo vnikl do zaparkovaných vozidel poblíž podzemních chodeb v Josefově a odcizil v nich závodníky zanechané cennosti, mobilní telefony a další věci. 

Čtyřem účastníkům závodu z různých koutů republiky tím pokazil nejen sobotní závod, ale způsobil další starosti s obstaráváním nových dokladů, mobilních telefonů či blokováním platebních karet. Po pachateli policisté zahájili pátrání.

Gladiator race je seriál náročných překážkových závodů. V tomto podzimním závodě byly terénu josefovského opevnění připraveny 3 trasy: 8km s 25 překážkami, 10 noční běh s 10 překážkami a Kids run (dětský závod) o délce 1 km a 7 překážkami.

Kateřina Sekyrková

Zdroj: www.policie.cz

 

Související články
Zimního Gladiator race v Josefově se zúčastnila i dvojnásobná mistryně světa Zuzana Kocumová
Již první zářijový víkend proběhne v Jaroměři Josefově další závod série GLADIATOR RACE!
Mokré silnice kloužou i bez ledové pokrývky, přinesly nehody

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1263x
 
 
 
Zpět
23.04.2018 - Dnes máte možnost sledovat přímý přenos zastupitelstva Královéhradeckého kraje.
12.03.2018 - Dnes v 19 hod. bude v Jaroměři na náměstí u kostela sv. Mikuláše demonstrace proti Andreji Babišovi. Každý může přijít vyjádřit svůj názor, vlajky a transparenty s sebou.
12.03.2018 - Náchodská nemocnice zrušila zákaz návštěv
09.02.2018 - Oblastní nemocnice Náchod a.s. vydala dnes odpoledne plošný zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů, a to ve všech nemocnicích ONN a.s. a na všech jejích odděleních. Stejný zákaz platí nemocnici Náchod, ale také Rychnov nad Kněžnou, Broumov, Jaroměř a Nové město nad Metují.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí