Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Novinky emailem
Jaroměřsko > Služby občanům > Bezpečnost

Gladiátoři v Josefově přišli o cennosti. Vykradli jim auta.

Redakce / 4.09.2017, Josefov - Jaroměřsko
Během extrémního závodu v Josefově, který se konal v pátek 1. a sobotu 2. září 2017, kdosi vykradl vozy několika sportovcům. Zatímco účastníci se snažili vyniknout v překonávání obtížných překážek na trati závodu, neznámý poberta vynikl v jiné disciplíně, a sice překonal zamčené dveře u třech aut a sebral z nich peníze, doklady, telefony i oblečení za téměř 60 tisíc korun.
 

Po dosud neznámém pachateli či pachatelích krádeže vloupáním do vozidel účastníků víkendového závodu v extrémním zdolávání překážek pátrají policisté z obvodního oddělení v Jaroměři. V sobotu 2. 9. 2017 mezi půl devátou dopoledne a pátou odpoledne někdo vnikl do zaparkovaných vozidel poblíž podzemních chodeb v Josefově a odcizil v nich závodníky zanechané cennosti, mobilní telefony a další věci. 

Čtyřem účastníkům závodu z různých koutů republiky tím pokazil nejen sobotní závod, ale způsobil další starosti s obstaráváním nových dokladů, mobilních telefonů či blokováním platebních karet. Po pachateli policisté zahájili pátrání.

Gladiator race je seriál náročných překážkových závodů. V tomto podzimním závodě byly terénu josefovského opevnění připraveny 3 trasy: 8km s 25 překážkami, 10 noční běh s 10 překážkami a Kids run (dětský závod) o délce 1 km a 7 překážkami.

Kateřina Sekyrková

Zdroj: www.policie.cz

 

Související články
Zimního Gladiator race v Josefově se zúčastnila i dvojnásobná mistryně světa Zuzana Kocumová
Již první zářijový víkend proběhne v Jaroměři Josefově další závod série GLADIATOR RACE!
Mokré silnice kloužou i bez ledové pokrývky, přinesly nehody

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 1258x
 
 
 
Zpět
20.11.2017 - Na obchvatu Hořic došlo dnes ráno k nehodě 6 osobních aut a kamionu. Na Hradubické jsou dnes ráno hlášeny hned 3 dopravní nehody v rozmezí 2 hodin. Jezděte opatrně!
30.10.2017 - Rychlíky na trati O30 Pardubice - Liberec již dnes jezdí, stejně jako osobní vlaky na trati 031 Stará Paka - Jaroměř. Ráno měli oba tyto spoje zpoždění do 30 minut.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí